Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mit gondolnátok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondolnátok és tennétek akkor, ha valaki szerelmes levelet írna nektek évekkel később, hogy ismertétek?

Figyelt kérdés
És kb. egyszer-kétszer beszéltetek csak.

2016. márc. 29. 09:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
furcsa lenne, biztos megkérdezném tőle eddig miért félt beszélni az érzéseiről :) vagy miért nem merte keresni többet a társaságom
2016. márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, hogy valaki szerint érek annyit, hogy szerelmes legyen belém...:)
2016. márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De nem gondolnátok semmit arról, hogy miért szerelmes belétek, és ebből mire következtethettek? Vagy hogy neki milyen lehet? Nem értem a nőket. Velem megtörtént, és még választ sem kaptam...
2016. márc. 29. 10:53
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bizarr és ijesztő egy kicsit, mivel nem is ismer igazán a leírtak alapján ("Kb. egyszer-kétszer beszéltetek csak). És ha valaki csak futólag ismer és mégis évekig szerelmes belém, anélkül hogy találkoznánk minden biztatás ellenére, akkor arra gondolnék, hogy valami problémája lehet szegénynek. És sajnálnám hogy rám vesztegeti az értékes idejét, ahelyett, hogy ismerkedne és párt keresne magának.

Egyébként volt egy hasonló esetem. 1 randi után mondtam egy srácnak, hogy nem fog menni, inkább hagyjuk. Rá 1 évre írt, hogy én vagyok álmai nője és egy szavamba kerül és elhagyja a jelenlegi barátnőjét értem. Én meg ültem és próbáltam rájönni ki ez az ember egyáltalán, aztán mikor rájöttem el se hittem, hogy ezt komolyan gondolta...

2016. márc. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mondom, nem értem a nőket. Eszetekbe sem jut, hogy nem véletlenül írt nektek csak később? Hogy ennek valami oka van? És hiába keres mást, ha te jobban tetszettél neki, mint a többiek addig.
2016. márc. 29. 11:05
 6/17 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd ezt bővebben?
2016. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azt, hogy miért nem akkor mondta meg, miért várt vele eddig. Nem vagyok egy klasszikus szépség, nem volt 23 évig kapcsolatom sem, nem értem, miért nem mert lépni (kiv. akkor, ha akkortájt ismert meg, amikor már a vőlegényemmel együtt voltam, akkor érthető, miért nem akart akkor lépni, és el tudom képzelni, hogy esetleg próbálta elfelejteni, de nem ment, és úgy gondolta, ki kell írnia magából). Plusz ugye azt sem nagyon hinném el, hogy tényleg szerelemmel szeret, ha alig beszéltünk, mert így nem lehet megismerni a másikat... max. ha olyan volt a közeg, hogy láttuk egymást nap mint nap (munka, osztály, ilyenek).
2016. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De igen, szerelemmel szeret, egy pillanat alatt kialakulhat ez anélkül, hogy jobban ismerne.

Az a baj, hogy ezt olvashatja... De megvolt az okom rá, hogy miért évekkel később írtam. Akkor még nem tetszettem neki, úgy tűnt. Csak később lettem jobb pasi. Igazából túl fiatal voltam, amikor ismertem. És szerintem ha van pasija, ha nincs, miután évekig várt erre valaki, annyival tartozik, hogy legalább megnéz, és megmondja, hogy tetszem-e neki. Azt sem értem, miért nem egyértelmű látatlanban számára, hogy ő is szeretne. Ugyanis ez így szokott lenni, a szerelem normális esetben kölcsönös. Szerintem mindenkinek észre kellett vennie már 10 éves kor fölött, hogy az emberek kölcsönösen, egymásnak szoktak tetszeni. Vagy csak velem van ez így? Ti még ezt nem vettétek észre?

2016. márc. 29. 12:21
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

8. Ez baromira nincs így. A szerelem rengetegszer nem kölcsönös, még kapcsolatokban sem, sajnos. Főleg ha még nem az igazi szerelem részéről beszélünk, hanem a vonzalom szakaszról. Tartom, hogy igazán szerelmes nem tudsz lenni úgy, hogy nem ismered igazán jól az adott embert, mert... mert nem ismered. Ennyi. Az vonzalom. Amiből lehet szerelem is, d elehet kiábrándulás is, ha jobban megismered.


Az a szerencsés része a dolognak, ha kölcsönösen szerelmesek. Kiskoromban még én is azt hittem, hogy jaj, mivel sok párt látok a környezetemben, a szerelem azonnal párosával jön, mint a meggy, de nem. Van, hogy kölcsönös, van, hogy nem.


Amit meg ide leírtál... azt, hogy te nyuszi voltál, és nem tudtál lépni, az a te felelősséged. Senkitől nem várható el évek után, hogy ugorjon egy szerelmes levélre, úgy, hogy nem is találkoztak... durvábbat mondok, sok esetben lehet, azt sem tudja, ki vagy, vagy a nevedhez arcot társítani, mert annyi emberrel találkozott már (nekem volt olyan ismerősöm, aki mellettem dolgozott egy másik standnál fél évig, aztán egy év múlva nem emlékezett rá, honnan ismer). Egy foglalt nő meg semmilyen pasinak nem tartozik semmivel.

2016. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ez igazi szerelem. Amikor valaki szerelmes, akkor szerelemről beszélünk, nem vonzalomról. Azt mindenki érzi, hogy mikor szerelmes. Az egy másik dolog, hogy lehet, hogy ha jobban megismerné, nem lenne az.

Teljesen egyértelmű, hogy a szerelem normális esetben kölcsönös. Még az is kölcsönös, ha egy egészen picit szimpatikus valaki, vagy épp ellenkezőleg. Ezt már több embertől is megkérdeztem, és ők is egyetértettek.

Nem nyuszi voltam, hanem túl fiatal, még teljesen más, mint amilyen később. Hiába lettem volna bátor, ha nem tetszem neki, mert még más voltam. Egy normális lánynak sem tetszettem, nemhogy neki.

"Egy foglalt nő meg semmilyen pasinak nem tartozik semmivel."

De az "igazinak" tartozik, nem pedig a sokadik barátjának, akivel még mondjuk fél évig együtt van. Hanem annak, aki évek múltán sem felejtette el, annyira szerette. És tudod, ha valaki megkérdezi, hogy tetszik-e neked, akkor egyszerűen illik válaszolni, ez a normális. Ettől még járhatsz az aktuális pasiddal, a kettő nem zárja ki egymást!

2016. márc. 29. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!