Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hinnétek egy olyan férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hinnétek egy olyan férfinak aki arról beszélt, hogy nem tudna szerelmes lenni belétek, aztán kis idő múlva meg előállt azzal, hogy szerelmes belétek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 18:04
 1/4 VirágésBence ***** válasza:
Az emberek véleménye változhat, a szerelem tipikusan az a dolog, amit nem tudsz tudatosan irányítani.
2016. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ebben mondjuk igazad van.
2016. márc. 29. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, azért én utána járnék, hogy nem-e valami "ha nincs ló jó a szamár is" szituációba keverednék bele.
2016. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem! Ilyen nincs! Ne hogy elhidd neki! Nem szeretett beléd! Csak egyedül érzi magát, hogy nincs mellette senki és te pont kapóra jössz.

Nekem is volt ilyen h nekem is ezt mondták hogy nem tudna szerelmes lenni senkibe, aztán megfordúlt a dolog benne, mert hülyített és a végén csak én szívtam meg, mivel egyszer csak ott hagyott és 1-2 hétre rá már új párja van.

2016. ápr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!