Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy miattam nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy miattam nem akarja vele rendezni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Egy régi ismerősömmel nagyon "össze melegedtünk" az utóbbi évben, ez alatt semmi olyanra ne gondoljatok, csak barátok vagyunk, rengeteget beszélgetünk és mondhatni egy hullámhosszon vagyunk. A legapróbb hangulatváltozásomat is észre veszi,hihetetlenül figyelmes és tisztelettudó. Teljesen úgy érzem hogy a vonzalom amit én érzek iránta, az nem csak plátói hanem kölcsönös,-ámbár nem a szavak embere, egy-egy mondatába bele lehet látni, vagy épp cselekedetébe. Azt hiszem szeretem, viszont ezt sosem mondtam meg neki, ő sem az a lovag fajta,hanem inkább a visszafogottabb férfi kategóriába tartozik, de úgy gondolom elég jelet ad, feltéve ha nem tévedek.

Előző kapcsolatából a nő/lány azzal az indokkal keresi meg folyton hogy lenne néhány megbeszélni valójuk, dűlőre viszont sose jutnak, kiakarna vele békülni, B. viszont hátrál, s folyamatosan utasít. Valamilyen szinten békével válltak el, mivel előtte rengeteget veszekedtek, azt mondta részéről ez kihűlt. Ez a "zaklatás" heti szintre durvult, talán hiányzik belőle a határozottság, nyilván ne egy pa.raszt módjára viselkedjen, de nem ma mentek szét hogy ne lehessen lerázni. Én nem féltékeny vagyok, egyszerűen nem tudom miért zavar,amit persze neki nem említek meg. Sőt,bíztatom ha kiakar vele békülni, tegye, de akkor kössenek tűzszünetet, és egy kompromisszumot mert ez így nem megy. Igazság szerint akkor akadt ki a nőre amikor féltékenységi jelenetet csapott nekem, holott én ezer éve ismerem és még "így" képben sem voltam mikor szakítottak.

Néha úgy érzem hogy azért nem akarja vele rendezni a dolgokat mert mellettem úgymond "nyugalom" van, jobban összeillünk, mint temperamentumban mint másban,másfelől mintha visszont táplálna irántam érzéseket.

Legalábbis azt mondta szeretne velem személyesen beszélni, a kettőnk közti viszonyról és hogy reméli hogy bármi lesz nem szakítom meg vele a kommunikációt, sok mindent szeretne velem közölni. Aztán abban reménykedem hogy talán most majd összejöhetek vele, mert vannak jelek, de elbizonytalanodom néha,még pár napot várhatok addig ameddig láthatom.

Szerintetek szerelmet akar vallani?


2016. márc. 31. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon meglepne ha ezt tervezné,ahhoz ő túl határozatlan.

Inkább neked kellene szerelmet vallanod,az talán őt is döntésre bírná.

2016. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet nekem kellene indítanom, vagy valami olyan "jelet" adni ami már teljesen egyértelmű, azonban már nem gyerek hogy ne merjen ilyent csinálni, ez az ami visszatart, a másik hogy nem szeretnék rajta osztozni, annak a nőnek meg volt akkor is az esélye,- az én volt párom sincs képben másfél éve, akkor nem értem miért nem lehet végérvényesen lezárni,minden platformról eltűntetni ha nem érti meg, bár kérdés megint mit mond neki,hitegeti-e, azonban nem ilyennek ismertem meg
2016. márc. 31. 20:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt férfi is lehet határozatlan mint ahogy azt az élet is igazolja.Megteheted,hogy büszkeségből,elvből tőle várod a következő lépést,csak talán emiatt örökre le kell mondanod róla.
2016. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor inkább bepróbálkozok én csak nem égek be, már csak azt kellene tudni hogy ezt hogyan is csináljam ami érthető is lenne, azon kivül hogy várom a "megfelelő" pillanatot mikor alkalmas lenne egy szerelmi vallomásra.
2016. márc. 31. 20:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz biztos benne,hogy rögtön bevallja az érzelmeit,talán még akkor sem meri kapásból megtenni ha te kezdeményezed a vallomást,de akkor is van értelme megtenni hiszen ha kiteríted a lapjaidat azzal a saját bizonytalanságodnak is véget vetsz és esélyt adsz a szerelmeteknek.Ha ő nem él vele te akkor sem égsz be,hiszen nem szégyen szerelembe esni,világgá kürtölni meg csak nem fogja,hogy szerelmet vallottál neki.

Bárhogy is alakul a ti titkotok marad örökre,hogy mi történt.Viszont ha jól alakul akkor talán örökre együtt maradtok,csak nyerhetsz a vallomással,egyszer és mindenkorra lezárhatsz vele egy régóta húzódó lehetetlen állapotot.

2016. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hát egyenlőre most mindenképpen megvárom azt a "nagy napot" amit az utóbbi másfél hétben hallgattam (ünnepek miatt s egyéb ok végett nem tudtunk összefutni) hogy pontosan mit is akar mondani, ha nem ő, majd én. Kezdetben talán arcon puszilom,meg-megérintem, elvégre ilyen még sose volt köztünk s ha úgy adja a dolog, megcsókolom, de ott már szerintem ha visszás akkor felbátorodik. Sose volt az a tipus aki konkrétan úgy mondta ki a nőnek hogy szereti hogy "szerelmes vagyok beléd", kevés csöpögést igényel de figyel a másikra, szerintem elegendő, máshogy a szó is elvesztené a varázsát ha dobálózna vele, ritkán hallottam tőle ilyent, eddigi párjainak mondva, vagy nekem hogy egyáltalán úgy kötődik-e hozzájuk.
2016. márc. 31. 21:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Már üdvözléskor megadhatnád az alaphangot a vallomáshoz.

Legyél nagyon vidám,boldog,örülj látványosan a találkozásnak.Had érezze meg már rögtön az elején,hogy ez a nap más lesz mint a többi.Így nem éri majd annyira váratlanul az amire készülsz.:)

Ha esetleg mégis ő készülne vallomással,így bátorságot önthetsz belé.

2016. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A vigyor az szokásos, erre értetettem azt hogy már azt megjegyzi ha nem ér fülig a szám ha alkalomadtán csak fél mosoly van rajtam, az érintés viszont nincs meg,nem volt eddig még. Tényleg valami olyan kellene amiből az jön le, hogy ez a nap más lesz mint a többi. :)
2016. márc. 31. 21:09
 9/11 A kérdező kommentje:
Valahol fájna, ha mondjuk kibékülnének, vagy ha más megtenné helyettem és mivel én meg sem próbáltam volna, ő lép elmenve xy-nal... :)
2016. márc. 31. 21:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont ezért kell megpróbálnod,akkor te már nem tehetsz magadnak szemrehányást a tétlenségért.
2016. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!