Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnöm dobott egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnöm dobott egy olyan indokkal hogy az exeivel el kell rendezni a dolgokat és hogy jobb most neki egyedül van még esély?

Figyelt kérdés
Még reggel kaptam egy sms-t töle hogy hiányzol stb... délután meg már szakitott hogy lehet ilyen sokat változni pár óra alatt?? Nem tudom elfelejteni és ez a hirtelen változás irritál nagyon
2010. jan. 17. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy van még esély?

Mit akarsz egy olyan nőtől, aki így játszadozik veled. Soha nem tudnál már ugyanúgy nézni rá. Keress valaki mást, őt pedig felejtsd el.

2010. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esély? Hagyd a francba. Nem éri meg.
2010. jan. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy hulye ribanc a b.nöd. Hagyd a fenebe
2010. jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lány még nem zárta le a múltat. Nem is tudom hogy gondolta azt hogy belemenjen addig egy új kapcsolatba, talán azért mert azt hitte hogy egy új hamar tudja feledtetni a régit, de ez úgy látszik nem sikerült. Nem szabad az ilyenekkel foglalkozni. Ha téged ezzel nagyon megbántott akkor se félj, majd az élettől visszakapja kamatostul. Az Isten nem ver bottal
2010. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a lány is bizonyára olyan mint az exem.Nagyon hangulat függő.Ha olyanja van szeret imád hiányzok neki.De ha szar napja volt meg valami kattant akkor utál hagyambékén meg ienek.Szóval nagyon változékony a kapcsolathoz való hozzá álása.
2010. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!