Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy 23 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 23 éves nő lettemre úgy érzem, hogy férfire csak barátként tudok nézni? Hozzáteszem a nőkhöz egyáltalán nem vonzódom.

Figyelt kérdés

Titkon belül a szívemben vágynék az igaz szerelemre egy olyan férfire ki szeret engem önmagamért és én szerethetem önmagáért.

Igazándiból sőt igazából csak egy kapcsolatom volt ami 4 évig tartott és lassan másfél éve vége

Megmondom őszintén nem vagyok egyáltalán az a bulizós egy bármire kapható lány sem egy éjszakás kaland stb. ilyenek nem érdekelnek.

Elég zárkózott érzékeny típus vagyok és inkább tanulok tudásom fejlesztem stb

Úgy érzem és látom hogy az én korosztályomnak csak a szex plusz szex a 3. hatványon a fontos, illetve hogy egy csaj majdnem meztelenül járjon.

Én is szeretek csinosan felöltőzni a helyzetnek megfelelően mindig.

Voltak páran kik beszólták hogy szép lány vagyok minden de jó lenne kevesebb ruha rajtam.

Én inkább arra vágynék hogy egy fiú szeressen nagyon-nagyon önmagamért és ne testemért.

Tudjunk beszélgetni közös látásmód stb és ha beleszeretek akkor jöhet a testi kapcsolat.



2016. márc. 31. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök normális, hogy az ilyeneket nem tekinted másnak csak barátnak. 17 éves létemre a legtöbb lányt, akivel valaha beszélgettem csak barátként tudtam rájuk nézni, mert nem volt semmi ami megfogott volna. Remélem találsz valakit, aki majd nem csak a testedért szeret ;)
2016. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen írásokon gondolkodom el h mint férfi szívesen írnék egy privátot mert valami megfog egy ennyi kis szösszenetből...

Hasonlóan gondolkodom és érzek én is, bár nekem még nem mondták h legyek alul öltözött... :D

De az a rész h azért szeressen valaki aki vagyok, ne azért akinek mutatnom kellene magam, abban teljesen egyetértek!

Sajnos a világ elkorcsosult, a kissé magának való embereknek nehéz érvényesülni...

2 éve vagyok egyedül és megannyi zsákutca után úgy döntöttem majd alakul valahogy :)

2016. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerek pár ilyen lányt. Amikor szóba kerül, hogy mire vágynak, mindegyikük felsorolja ezeket meg még pár hasonló dolgot. Amikor pedig képbe kerül a beszélgetésben jó pár srác, akik megfelelnek az igényeknek, mégsem jók.

Rengeteg ilyen srác van, csak többségük szűz, nem elég tapasztalt a párkapcsolatok terén, nem elég magabiztos, nem elég határozott, esetleg külsőre nem nyerő és hasonlók.

Az ilyen srácok nagy része a tenyerén hordozna, imádna, szeretne. Vagy esélyt kéne adni nekik is, vagy tartani egy alapos önvizsgálatot az igények terén.

2016. ápr. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem találtad még meg azt a srácot akibe bele tudnál szeretni. Sok nőnél (és pár férfinál is) érzelmi kötődés kell a szexuális vonzalomhoz. Tehát szerintem ne aggódj. Próbálj ismerkedni és egyszer ha meglesz a kiszemelt, aki akár a legjobb barátod is lehetne majd fogod azt érezni, hogy már nem elég, hogy egymás szemébe nézve csak beszélgettek :)
2016. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen normális vagy. eltér az értékrended és a fontossági sorrended a ma divatostól, más dolgok érdekelnek. nincs ezzel gond. legyél nyitott, keress olyan embereket, akiknek az érdeklődése hasonlít a tiédhez és előbb-utóbb az érzelmek is jönni fognak majd.
2016. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!