Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nő nem akar tőlem semmit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő nem akar tőlem semmit. Mégis miért neheztel rám?

Figyelt kérdés

Áruljátok azt el nekem, ha egy nő nem akar tőlem semmit akkor miért viselkedik úgy mintha mégis. És miért neheztel azért, hogy én már nem tudok úgy rajongani érte, mint amikor úgy éreztem van nála esélyem.

Ilyen és ehhez hasonló dolgokat nagyon sokszor megéltem nőkkel kapcsolatban. És nem csak én hanem több pasi is a környezetemben. Mi ez az önző, genyó játszma a nőknél?



2016. ápr. 2. 02:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egó.
2016. ápr. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, egó. Ne foglalkozz vele, pont elég, hogy ő is csak magával foglalkozik.
2016. ápr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés, mert nőként én is ezt látom sok esetben értelmes srácoknál. Azon kellene csak javits, hogy: 1. engedd magadhoz közelebb az embereket (soha nem tudod, hogy mi lesz belőle), 2. ezt a legjobban úgy tudod, hogy sokat kommunikálsz velük szóban úgy, hogy minél egyenesebben, de kedvesen, viccesen fogalmazol. Ha egyelőre még bizonytalan van, hogy neked az a nő bejön, akkor is lehet vele beszélgetni, barátként kezelni, diplomatikusnak, kedvesnek lenni, keresni a társaságát.

Azért neheztelnek a nők, mert magányosak, régóta egyedül vannak, illetve próbálják legjobb formájukat hozni az ismerkedés minden szakaszában, ez érthető.

2016. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sérült az egója, semmi személyes.
2016. ápr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiányérzet. Megszokják a jót hetekig/hónapokig, vagyis azt, hogy bókolsz nekik, kedvükben jársz, segítesz nekik, keresed a társaságukat, szinte percenként durrogtatod nekik a poénokat, mindig viccelődsz velük, de ha kell, komoly dolgokról is beszélsz velük, meghallgatod a gondjukat-bajukat, érezteted velük, hogy fontosak számodra, és a többi, aztán mivel nem látod értelmét hosszabb távon, mert biztosra vehető, hogy úgysem lesz az egészből semmi, egyszer csak szépen elzárod a csapot. Na ezt hiányolják, mert ezeket kizárólag tőled kapták meg. Nincs több bók, kedvesség, segítség, fontosság éreztetése, nincs több poénkodás, nincs több lelkizés. Egy kisebb fajta űr keletkezik a szívecskéjükben, de hamar, maximum néhány hét alatt túlteszik magukat rajtad, mert valójában egyik sem volt beléd zúgva.
2016. ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én nemsokszor láttam ezt, de egyszer-kétszer nagyon.

Lány, nem akar semmit. Majd, amikor egy másik barátom kérdezi, hogy "mi van azzal a lánnyal, akire nyomulsz?" meglepődötten kérdezi mellettem a lány "nyomulsz valakire?"

2016. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :) Érdekes és elgondolkodtató dolgokat írtok le.

Megosztanám veletek a legújabb élményemet ezzel kapcsolatban, erősen vigyázva arra, hogy személyem ne legyen beazonosítható. Valamilyen oknál fogva beleszerettem az egyik munkatársnőmbe. Ez nem szerelem volt első látásra, hanem fokozatosan alakult ki. Majd egy olyan pontra fejlődött ez az érzelem, úgy éreztem el kell mondanom ennek a lánynak. Tudni kell róla, hogy élettársi kapcsolatban él. Ő többször is azt jelezte vissza, hogy ne is reménykedjek, nincs nála esélyem. Nehéz volt ezt megemésztenem, de most már tudomásul vettem, hogy tényleg nincs esélyem. És igyekeztem őt megkímélni attól, hogy az érzelmeimmel ostromoljam. Ugyanakkor a viselkedésével mindig is igyekezett tűzben tartani. Most már eltelt néhány hónap és már viszonylag közömbösen tudok viselkedni, meg kifáradt ez a lángolás bennem. Most meg azt érzékelem, hogy ez nem tetszik neki. Csak addig tudott velem kedves és normális lenni amíg érezte a rajongásom. Azóta duzzog meg kerül engem. Szinte semmit nem kommunikálunk egymással a "helló"-n kívül, pedig régen ez nem így volt. Gyakorlatilag elidegenedtünk egymástól.

2016. ápr. 3. 13:04
 8/10 A kérdező kommentje:

Fontos adalék lehet a lány személyisége is ehhez. Ne egy egoista, exhibicionista feltűnősködő lányt képzeljetek el. Itt egy visszafogott, visszahúzódó, kifejezetten antiszociális lányról van szó, aki viszonylag el van a saját kis álomvilágába. A pasija a felszínes benyomásaim alapján egy kivagyiskodó, nagy arcú fickó aki tele van elfojtott agresszióval. A kapcsolatuk nagyjából úgy néz ki, hogy a pasi a megmondó ember aki mindig megmondja a tutit a kapcsolatba, a lány meg ez alapján próbál viszonyulni a világhoz. Külső jegyek is fontosak lehetnek. A lány inkább magas vékony de szép arányos testalkatú, a pasija alacsonyabb szintén vékony ilyen lakótelepi helyi hülyegyerek alkat. Valószínűleg erősen kompenzál is ez a fickó ebben a kapcsolatban. Idáig azért nem kevés sikerrel.

Amikor még élt bennem a remény, hogy az enyém lehet a lány akkor abban reménykedtem, hogy egy olyan pasira vágyik aki felemeli őt, aki humort, lazaságot visz az életébe. De az látszik neki sokkal jobban kell a befeszülés, a paranoiás életszemlélet. Ez a mentalitás és életfelfogás biztonságos neki. Ebben mozog otthonosan még akkor is ha én úgy látom nem felhőtlenül boldog tőle és főleg nem felszabadult és laza.

2016. ápr. 3. 13:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Erre csak ennyit mondok:


— Kell a jó?

— Nem!

— Kell a rossz?

— Két kézzel!

2016. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ugyanakkor a viselkedésével mindig is igyekezett tűzben tartani. "

Pontosan milyen volt ez a viselkedés?

Ezt nőként kérdezem, mert voltam hasonló helyzetben és nem szeretném ha az illető félreértené a viselkedésemet.

2016. ápr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!