Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kellene működnie egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene működnie egy ideális párkapcsolatnak szerintetek?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat gondolkozok ezen és úgy látom, hogy sok mindentől függ ez, de nekem csak pár gondolat jutott eszembe a téma kapcsán. Szeretném, ha ezeket kiegészítenének a saját meglátásaitokkal.


Szóval szerintem fontos, hogy egyenlő félként tekints a párodra és őszintén tudjatok beszélgetni minden témáról, ami felmerülhet. Nemcsak az érzéseitekről, a kapcsolatotok szép és rossz pillanatairól, de a hétköznapi és kevésbé hétköznapi dolgokról is.



2016. ápr. 3. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs recept. Különböző emberek különböző módon szeretik élni az életüket, és így másfajta párkapcsolatot részesítenek előnyben. A lényeg hogy mindkét fél jól érezze magát a kapcsolatban, az már az ő döntésük, hogy hogyan érik ezt el.
2016. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tisztelet, szeretet, kommunikáció. Talán ez mindenféle embernél megegyezik. Szerintem :)
2016. ápr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!