Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Hogyan legyen a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan legyen a lány tökéletes barátnő?

Figyelt kérdés
Milyen legyen egy ideális, boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban? Mire vágytok?

2016. febr. 19. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem volt barátod, vagy rosszak voltak a kapcsolataid amiért ezt kérdezed?
2016. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Senki sem tökéletes :D nekem annyi elég lenne hogy ne csaljon meg, hű legyen és kitartson mellettem. Ne a pénztől függjön a párkapcsolat, ne legyen lusta hanem dolgozzon.


De egy jó nevelés mellett ezek kb. alap dolgok.

2016. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hűha, itt valaki társfüggő, esetleg depresszív alkat? Esetleg még csak tini?

Nincs ilyen és nem kell mindenkinek megfelelni.

2016. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Hát párom és barátai állítása szerint tökéletes barátnő vagyok és sosem hibázok. Erős önálló nő vagyok aki odaadóan szereti a párját, akivel lehet szenvedélyesen szexelni vagy sörözni a haverokkal. Aki ágyba viszi a reggelit, aki humoros, aki ismeri a gondolatait, elhalmozza szeretettel, bókol neki és cirógatja. Sok mindenből áll össze, de szerintem a legfontosabb hogy őszintén és odaadóan szeresse és ne legyen egy idegbeteg féltékeny hüyle pi@csa
2016. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ne légy tökéletes. ez nagyon fontos. komolyan.


N

2016. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem annyi is elég lenne, hogy szeressen, viselje el a hülyeségeimet és ne csaljon meg.

Ezen kívül ugye fontos még, hogy vonzódjak hozzá és legyen közös érdeklődési kör, valamint a szokásos dolgok amik ugye alapok. Legyen kedves, vicces, odaadó, stbstb.

De úgy összességében ez teljesen személyiségfüggő. Nincs ilyen nő, mindenkinek kell valahogyan tolerálni a másik tökéletlenségeit.

2016. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szex után változzon pizzává. :D
2016. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

A kiegyensúlyozottság alapja egy párkapcsolatban a bizalom. A bizalom pedig - főleg a hozzám hasonlóan bizalatlan típusoknál -, úgy alakul ki, ha a lány érezhetően őszinte. Kimondja, amit gondol, és még ha nem is mindig pontosan úgy fejezi ki magát, érteni lehet mire gondol olyan helyzetben is, amikor esetleg kínos egy témáról beszélnie.

Az őszinteség mellett fontos az, hogy érzelmileg biztonságban érezzem magam mellette. Ne játszon, ne taktikázzon, és semmiképp se legyen számító. Tudjon, és akarjon beszélni az érzelmeiről, így akkor se bizonytalanodom el, ha nincs mellettem, és elkerülhető a féltékenykedés is. Ha volt már szerelmes, legyenek lezárva a múltbéli dolgai, ha tapasztalatlan, az nem probléma, még az ágyban sem. Legyen érdeklődő, kíváncsi, az sem baj, ha esetleg kevésbé tájékozott néhány témában. Szeresse az átbeszélgetett éjszakákat legalább annyira, mint egymás testi kényeztetését. Előny, ha megtalálja az egészséges mértéket a törődés, gondoskodás, és a kiszolgálás között (utóbbira nem vágyom). Az is, ha becsületes, jólelkű. Ha esetleg nem tud főzni, szeresse velem csinálni :) Ne legyenek agresszív megnyilvánulásai, rám sem jellemző. Úgy legyen ragaszkodó, hogy nem korlátozzuk, vagy irányítjuk egymást olyan dologban, amit a másik nem szeretne. Legyünk hűségesek egymáshoz.


Külső vágyaim igazából kimerülnek abban, hogy szebb legyen, mint Szili Katalin. Sokféle dolog vonzalmat tud kelteni bennem egy nőn, tehát bőven elég, ha az összkép rendben van. A nőies, de visszafogott öltözködés tetszik, szeretem a természetességet.


Ez lenne a tökéletes. Ennek a fele is elegendő lenne egy boldog, számomra ideális párkapcsolathoz. :)


2x/F

2016. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!