Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok egy olyan férfiről, akiről első körben ezt lehet tudni?

Figyelt kérdés

Aki képes gyönyörködni egy kórusműben, az akkordok tisztaságában, és olykor meg is hatódik egy-egy általa nagyon szépnek vélt zeneműtől.

-Aki arra vágyik, hogy a párjával együtt zenélhessen/énekelhessen.

Egyébként teljesen rendben van a srác, munkája is van, a fentebbieket leszámítva olyan, mint más férfiak.



2016. febr. 17. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Aranyos. Ha tele van érzelemmel, az nálam nagyon jó pont, sőt, szükséges is igazából számomra. És ha bekönnyezik a meghatódottságtól egy szép zenemű hallatán, abban az emberben tutira jó sok az érzelem.
2016. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

"Aki képes gyönyörködni egy kórusműben, az akkordok tisztaságában, és olykor meg is hatódik egy-egy általa nagyon szépnek vélt zeneműtől."


Ez sokakról elmondható, általános tulajdonság. Még Hitler is ilyen volt.


A zenélgetés meg énekelés oké, kivéve ha ez egy közepes szintű basszusgitározást és Rózsaszín Pittbull dalszövegek elhrsogását takarja...

2016. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem jön be, mert nem vagyok ilyen zenekedvelő és gondolom főleg a komolyzene érdekli. énekelni se tudok és zenélni se.
2016. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Felőlem okés, de arra várhat, hogy mi majd közösen énekelgetünk. Legyen elég annyi, hogyha én éneklek, akkor senki se lesz boldog...:D
2016. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, én magam is zenélek.:)
2016. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csajok, hát nem szexi, amikor egy kopaszodó, sörpocakos, szőrös gombóc Bánk bánt énekel a zuhany alatt? https://www.youtube.com/watch?v=xUn6GiwJ4mA
2016. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Természetesen nem a középszintű basszusgitározásra gondoltam, fel tudnék az olyanoktól fordulni, mint az említett banda.

Igen, komolyzenére gondoltam egyébként.


Köszi a tippet, ha lesz barátnőm, akkor megpróbálkozok ezzel a Bánk bános dologgal, csak én majd üveghangon fogom visítani, hogy még a zuhanyzó is a könnyeit hullatja bánatában, hogy ő ilyet nem tud. :D

Egyébként a viccet félretéve nincs az a pénz, amiért én operát énekeljek. Túl szép ahhoz ez a bolygó.

2016. febr. 17. 22:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Legalább Isten igazából lekesedik valamiért,ez egyre kevesebb emberről mondható el.Velem rácseszne az énekléssel,mert fos hangom van. :D Meg csellón játszottam régen,de felejtettem egy csomót.
2016. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van. :)

Nekem nagyon tetszik, ha valaki ennyire szereti és át tudja élni a zenét (a komolyzenét is), hisz én is hasonló vagyok. 19/l

2016. nov. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!