Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből lehet-e komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet-e komoly kapcsolat, ha bemutat az édesanyjának? N20+

Figyelt kérdés
Egy szeretői kapcsolatnak indult, 7 hónapja. Ő akkor nem akart komoly kapcsolatot, mint kiderült persze azért, mert az exét várta vissza. Nem tudom ezzel mi a helyzet most, igazából nem volt kedvem megkérdezni, de azt éreztem, hogy egyre többről szól a kapcsolatunk, elvisz ide-oda, kollégáknak is bemutat pár hete. Most pár napja azt mondta, bemutatna az anyukájának. Ez csak komolyabb szándékot jelent gondolom, de még nem merek örülni. Én szerelmes vagyok belé, akarom őt, az elejétől kezdve. Ebben nincs bennem kétség.

2016. ápr. 3. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem egy bemutatáson múlik az egész komolyság, hanem a kapcsolatotok minőségén!

Szóval akár úgyis fogalmazhatnék, hogy egy bemutatásnak semmi köze ahhoz, hogy most a ti kapcsolatotok most mennyire komoly!

2016. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel csak az a bajom, hogy ha a csávó megcsalta veled a barátnőjét, mivel azt állítod szerető voltál, hogy tudsz megbízni benne? Ha a barátnőjével megtette, veled is megfogja. Elfogult vagy, mert szereted.
2016. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon jól megvagyunk, ennyit tudok mondani, felesleges lenne részleteznem. Ő is azt mondta hogy nagyon jó a kapcsolatunk.
2016. ápr. 3. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!