Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2,5 éves kapcsolat (első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 éves kapcsolat (első komoly kapcsolatom) ti folytatnátok?

Figyelt kérdés

Szóval 20/l vagyok ő most 25. 18 voltam amikor összejöttünk. Első komoly kapcsolatom, vele vesztettem el de ez annyira nem lényeges.

A problémám az, hogy eddig annyira nem jártunk el szórakozni, az utóbbi időben pedig többször voltunk. Az egyiken én vittem el egy házibuliba. Alapvetően féltékeny típus, és összeveszett velem mert volt ott több fiú akik úgy volt hogy nem jönnek. Egész este bunkózltt, én persze az alkohol miatt kiakadtam és sírtam. Elmondtam a baraátnőmnek, mire utánamjött és ordibált velem hogy kibeszélem őt meg idióta vagyok, stb...

A másik este pedig azt mondta egy bálba táncolhatok bárkivel, táncoltam több fiúval, és erre is kiakadt, de nagyon akkor is elküldött melegebb éghajlatra.

Azt mondta megváltozik. Nem tudom képes-e erre. Amikor veszekszünk mindig direkt nagyon nagyon megbánt. Elég sok dologban nem értünk egyet. Elég indulatos is...Szerintetek lépjek a kapcsolatból? Nem tudom hogy ő miatta nem akarok szakítani vagy azért mert ragaszkodom..


2016. jan. 31. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy. Neked kell tudnod hogy van e elég negatívum a kapcsolatban hogy már ne tudjon elég pozitívumot adni. Ha elbillen a mérleg nyelve és már nem érzed megjavíthatónak akkor lépj.
2016. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
embert ember megváltoztatni nem tud! ha ez folytatódik és magától nem változtat ezen, mindenképpen hagyd ott! tudom hogy szereted, de idővel jobb lesz, és még fiatal vagy, találsz olyat aki jobban megbecsül! elötted az élet, ne vesztegesd az időd idiótákra!
2016. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kissé kretén a barátod, szakíts, ennél simán találsz jobbat.
2016. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Igen, hagyd el. Az első komoly kapcsolat mély nyomokat hagy az emberben és sérül a lelked, ami a későbbiekre is hatàssal lehet.
2016. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tudod van olyan hogy alkohol
2016. febr. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!