Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elhagyna a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhagyna a barátnőm, ha bevallanám neki, hogy vannak biszex passzív vágyaim?

Figyelt kérdés
Emiatt már nem tartana igazi férfinak? Úgy érzem őszintének kell vele lennem, de nem akarom elveszíteni őt mert nagyon szeretem. Egyébként még sosem voltam férfival és nem is akarok, de attól még a vágy meg van bennem. Olyan rosszul érzem magam. :/
2016. márc. 10. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
LegyéL vele õszinte aztán õ eldönti,hogy letudja-e nyelni ezt a békát.
2016. márc. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szeretnék vele őszinte lenni, de ha elhagyna azt nem tudnám elviselni. Amúgy is elég érzékeny vagyok. Kicsit összezavarodtam.
2016. márc. 10. 23:55
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Ha emiatt elhagy, akkor nem is szeret, szóval örülhetsz, ha legalább kiderül. Legyél őszinte.
2016. márc. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy dugjon seggbe egy felcsatolhatóval!
2016. márc. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi ezt nem tudhatjuk. Neked kell ismerni a véleményét a melegekkel, biszexekkel kapcsolatban és az alapján dönteni, hogy elmondod-e vagy sem.
2016. márc. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Nekem meg aktív vágyaim vannak.
2016. márc. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Lehet elhagyna, lehet nem.

Mond el neki,nehogy máshogy, máshol bukjon ki ez a dolog,az sokkal rosszabb lenne.

2016. márc. 11. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nos azt, hogy vágyaid vannak, azt ne mondd el, senki nem szereti a párjától azt hallgatni, hogy másra vágyakozik... Még ha nem is úgy gondolja, a csaj agy, akkor is túl fogja komplikálni ezt a kijelentést... Ellenben, ha látsz egy jó pasit, nyugodtan megjegyezheted neki, felhívhatod rá a figyelmét... Az én barátnőm is tudja, hogy megnézem a pasikat, hogy "van hozzá szemem" de ennyi... Hozzáteszem részemről is ennyi, inkább irigység van bennem, mint homok :D
2016. márc. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lepontozhattok, de nem vagyok homofób, csak szólok. Érdekes, ha női segget említek akkor nem lett volna ekkora az ellenérzés. (Persze most már nyilván csakazértis :)
2016. márc. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Engem is tuti lepontoznak, de mindegy. Azt nem tudom, hogy a barátnőd mit tenne, te ismered, de ha én lennék, nekem nem férne bele. Igen, azért, mert eleve elutasító vagyok a biszexualitással szemben, de ha nem amiatt, akkor azért mert egész egyszerűen ha megvesznék sem tudnék neked 100%- os, boldog kapcsolatot nyújtani. Bocsánat. Szóval: szerintem igen.
2016. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!