Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy reagálna erre egy srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálna erre egy srác?

Figyelt kérdés
Ha egy lány belelép egy fiú sarkába, majd bocsánatkérés után a fiú nevetve válaszol, akkor van esély rá, hogy tetszik neki vagy ez egy természetes reakció?
2016. febr. 4. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy reakció :) Örülj hogy nem Tony Montana sarkára léptél rá!
2016. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mosolyogva mondanám, hogy semmi gond. Ettől függetlenül még tetszhet a lány :) 23/F
2016. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van a munkahelyemen egy lány, aki mindig mosolyogva beszél hozzám, akkor is, ha épp bocsánatot kér valami miatt vagy épp köszön. Ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy nem jövök be neki.
2016. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!