Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk!? Tenyleg ennyire tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk!? Tenyleg ennyire tudtok szeretni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a baratom...de neha ugy erzem hogy erzelmileg zsarol. Neha van hogy mondja, hogy ha elhagynam meghalna. Ti mit ereztetek amikor elhagytak.?..ő amugy 22 eves es elso baratnoje vagyok.

2016. ápr. 5. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nőből és férfiból is van ilyen. Van aki kis is nevetne, ha elhagynád és nem érdekelné, másnap új nője lenne. Nem vagyunk egyformák :)
2016. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért mondja ezt, mert nem elég fejlett a szókincse ahhoz, hogy a elég erősen a tudtodra adja szóban, hogy mennyire is szeret. Ha jó a kapcsolatotok, és jól megvagytok akkor kétlem, hogy azért mondogatná, hogy el ne hagyd és, hogy ezzel magához láncoljon. Bár tény, hogyha komolyan gondolja, és tényleg fenyegetne, vagy bejátszaná ezt esetleges szakításnál mint érzelmi zsarolás akkor az elég gusztustalan lenne. De te ismered, te tudod mire képes, és milyen ember, bár az is tény, hogy a legtöbb emberről konfliktushelyzetben derül ki, hogy milyen vagy valami nagyobb negatív eseménynél.


"Tenyleg ennyire tudtok szeretni?"


Ezt a kérdést nem értem.


Nyilván aki nagyon szeretett már valakit érzett olyasmit, abban az esetben mikor elvesztette a szeretett személyt, hogy legszívesebben meghalna vagy pedig amolyan lelkileg meghalt dolgot ami azt takarja, hogy sose lesz többet szerelmes, és senkit se fog már úgy szeretni mint azt a személyt akit elveszített persze ez csak időszakos és pár hónap múlva el fog múlni.

2016. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem ez borzasztóan taszít, ha valaki ilyet mond, hogy meghalna ha elhagynám. Főleg ha sokszor mondja.

Volt barátommal volt, hogy szó szerint nem mertem szakítani, mert naponta elmondta, hogy én vagyok az élete értelme és megöli magát, ha szétmegyünk.

Az addig jól esik, hogy szeret, de ez már ijesztő, persze addig nem zavart ameddig jó volt a kapcsolatunk, de miután megromlottak a dolgok nagyon nem volt baba.


A mostani barátom is nagyon szeret, csomószor mondja, ki is mutatja, és mégsem teszi hozzá, hogy eret vág ha ennek vége.

2016. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én is meghaltam, de harmadnapra feltámadtam, h tudjak írni ide. :) van élet a halál után drágám, nem kell félteni azt a srácot, egyszer majd eljön a világ vége, minden lélek visszatér, még azé is, akit elhagytak. :D
2016. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem lehet tudni így kívülről, hogy tényleg komolyan mondja, vagy ez csak "költői túlzás". te vagy az első barátnője, még szép, hogy nagyon fontos vagy neki.
2016. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem en is ot. Tobb mint egy eve vagyunk egyutt es nem mulik. Felek egyszer megunom mert fiatal vagyok, aztan mi lesz vele?
2016. ápr. 5. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!