Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz az, hogy ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az, hogy ha én nem szeretem magam, más sem fog szeretni? A két dolog hogy függ össze? Más honnan tudhatná, mi zajlik bennem?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 10:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
70%
A kisugárzásodból tudni szerintem.
2016. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:
66%

Làtja rajtad-->tudja.

Te is làtod pl. Anyukàdon, ha beteg, Testvéreden, ha boldog. Ez ilyen egyszerű. Làtszik rajtad, hogy frusztràlt vagy, nem engeded el magad.

Figyelj, lehet, szeretni fog ideig-òràig, de kiölöd belőle az örökös önbizalomhiànnyal, kételkedéssel, hasonlò dolgokkal.

2016. márc. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Látszik. Plusz ha nem értékeled magad, akkor ha belekerülsz egy kapcsolatba azt se fogod elhinni hogy más tud értékelni. Ez a tipikus "nem érdemlem meg, nem is tudom hogy szeretett belém miért pont belém pedig én nem vagyok szép "stb. Ebből meg egyenes úton következik a féltékenységi jelenteket és társai mivel az jobb csaj/pasi mint én biztos megcsal. A részedről meg kapcsolatfüggőség alakulhat ki mondván ő a másik felem, ha ő nincs akkor én semmit sem érek vagy a papucs effekt "persze drágám, neked van igazad csak ne hagyj el".
2016. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Az látszik rajtad, ha nem vagy rendben, és ez nem vonzó.
2016. márc. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Személyes tapasztalatom, hogy nem igaz! Csak kussolni kell róla, ameddig eljátszod a nagymenőt a nők nem veszik észre mennyire szánalmas is vagy igazából, minden csak tálalás kérdése.
2016. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Ha pedig nő vagy, akkor nem is kell ilyennel foglalkozni mert a férfiak nem foglalkoznak ilyesmivel. (ez az előbb lemaradt)
2016. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 VirágésBence ***** válasza:
55%
Látszik rajtad, de igazából szerintem azon van a hangsúly, hogy egyáltalán miért is várod el, hogy egy másik ember szeressen amikor te se szereted magad?
2016. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
És ha én szeretem magam, de eddig még egy lány sem szeretett eddigi életem során, akkor mi van?
2016. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4%
Nem igaz. A nők akkor fognak szeretni, ha jól nézel ki. Ha valami bajod van, azt pedig nem szabad kimutatni, mert gyengének és férfiatlannak fognak tartani.
2016. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 >_< válasza:
Engem szerettek úgy hogy én nem igazán szerettem magamat, és az elején nem értettem hogy zúghatott belém egy ilyen csaj. Idő közben nőtt az önbecsülésem, rájöttem hogy én is sokkal értékesebb személy vagyok mint aminek tartottam magam.
2016. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!