Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha egy lánybaratotokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lánybaratotokba vagytok szerelmesek akkor óvatosabbak vagytok a közeledéssel?

Figyelt kérdés
Ha a lány felől is némileg viszonzást láttok, féltek attól, hogy szakítással is vegzodhet es akkor elveszititek? Ilyenkor nehezebb kezdeményezni? Hogyan viselkedtek, ha szeretnétek, hogy több legyen, de ne szúrjatok el?
2016. ápr. 5. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
megmondanám neki egyenesen, hogy mit érzek. és igen, félnék, hogy véget ér a barátság. van is egy ilyen lánybarátom, ő már foglalt volt amikor megismertem de én meg beleszerettem. neki csak azért nem mndtam meg mert nem akarok beleavatkozni a kapcsolatába.
2016. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!