Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 éve lett vége,3évig voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve lett vége,3évig voltunk együtt. én szakítottam, megcsalt, bántott is. Utána esküdözött, h szeret, de nem mentem vissza hozzá, pedig még szerettem. Most sem közömbös, vissza akar kapni, de közben csajozik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nekem előadja magát,h vissza akar kapni, én elutasítottam, közben azt hallom vissza,h minden hétvégén más nővel van. Ha szeretek valakit, vagy vágyok valakire nem teszem ezt. Vagy igen? Ez normális? Ha nem szeret már, minek keresget? Volt utánam barátnője, őt is csalta, engem is csalt biztos vagyok benne. 27/N
2016. ápr. 6. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosítsd magadban azt, hogy nem fog megváltozni. Ha adsz neki még egy esélyt, ugyanúgy te fogsz sérülni, mert ugyanúgy csalni és bántani fog. Azért keres, azért akar visszakapni, mert tudja, hogy te még mindig nem tetted túl magad rajta, és még van esélye, ha elég kitartó. Ne legyen így, ne engedj neki!
2016. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem szeretnék..de az miért jó neki, ha visszakap, és közben ugyanúgy megcsal??
2016. ápr. 6. 20:58
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nem tök mindegy, miért? Biztos érteni akarod egy olyan ember működését, aki így gondolkozik az emberi kapcsolatokról?
2016. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Örülj, hogy megszabadultál tőle.

Miért jó neki? Miért jobb párhuzamosan kettővel dugni, mint eggyel?

2016. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tegyek?"

Semmit. Tartsd magad a lehető legtávolabb tőle!


"Ha szeretek valakit, vagy vágyok valakire nem teszem ezt. Vagy igen?"

Nem. Következésképpen ő nem szeret.


"Ez normális?"

Nem.


"Ha nem szeret már, minek keresget?"

Nem szeretetből, hanem mert b...ssza a csőrét, hogy megvagy te nélküle is. A bántalmazóknak a legnagyobb sokk, ha nem sikerül magukhoz kötni és hűséges rabszolgává tenni a kiszemeltet.

2016. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Az a baj, hogy nem lépsz fel elég határozottan! Húzd meg azt a demarkációs vonalat.

Ha legközelebb megkeress, akkor pedig szépen megmondod neki halál higgadtan, hogy még 2 betűt kiejt a száján és úgy megy a feljelentés zaklatásért mint a pinty!


Tessék letiltani, törölni a számát! Keresztülnézni rajta, nem engedni neki végigmondani a süketelését, és ha nagyon erősködik akkor lehet jelenti zaklatásért. Állj a sarkadra!


Azért csinálja ezt veled, mert érzi, hogy egy részed még akarja őt. Ő meg türelmes és addig jár a nyakadra, amíg vagy határozottan el nem küldöd a fenébe, vagy feladod és visszamész hozzá.

2016. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolj arra h ennel sokkal tobbet erdemelsz, ne pazarold az idodet ra... szenvednel csak vele, foleg ha bantott is. A helyedben kerulnem, hisz Te ismered a legeslegjobban, uj lappal uj emberrel boldogabbis lehetnel. Ne elegedj meg vele. Lehet h nemis bizhatnal benne. Meg ha tudja h most megkap pedig csajozik? Aaa... tulsok a de ...meg a hiba..:)
2016. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te is jól tudod, hogy ennek semmi értelme... Nem fog megváltozni. De a te időd, a te életed...

27N

2016. ápr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!