Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki megcsalta a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki megcsalta a párját akkor miért akar vele továbbra is együtt lenni?

Figyelt kérdés
Megcsalja a párját, de utána továbbra is vele akar maradni. Miért? Akkor mi értelme volt a megcsalásnak?

2015. márc. 28. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert a párja jó havernak is, a másik ember meg csak szexre.

Valakivel beszélgetni is kell meg kell valaki aki segít a mindennapokban. :)

2015. márc. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A sexet a párjától is megkapja, akkor mért lép fére? Ha viszont valami hiányzik neki a kapcsolatból, miért nem lép ki?
2015. márc. 28. 19:33
 3/8 veteran1978 ***** válasza:
A megcsalást belehet tudni az ujdonság varázsának is,talán azért nem lép ki mert rájött hogy a párja jobb minden tekintetben mint az akivel félrelépett!
2015. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egy dolog , de a párja ilyen téren valószínűleg már unalmas neki....ha szeretné nem csalná meg, a többi csak maszlag. tátámm ennyire egyszerű.


Miért van vele? mert mint mondtam nem a párja hanem haverja, van kivel beszélgetni néha hülyülni meg ilyenek meg hát már ismeri,. meg a fő okok azok szoktak lenni ha mondjuk az illetőt az a párja tartja el....

2015. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted aki megcsalja párját mindenhol csak azt nézi, hogy kihasználja a másikat. Párját, hogy tudjon kivel beszélni, illetve,hogy valakin eltartassa magát, míg a másikat csak dugásra használja. Mi van akkor ha féltékeny vagy ha pletykálnak mindent a párjától és az miatt teszi?Ilyen verzió nincs?
2015. márc. 28. 21:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, vagyis 1000000 ből 1
2015. márc. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De van, sajnos. Csak egyszerűen nem értem a logikát, ezért is írtam ki a kérdést, hátha valaki tudja a választ.
2015. márc. 29. 08:54
 8/8 anonim válasza:
Velem megtették a válasz a miértre: hülye volt és éppen akkor rosszban voltunk. De szerintem ez nem mentség szóval kidobtam.
2015. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!