Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek sok ember miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok ember miért marad együtt vagy akár házasodik is olyannal, akinél tudja, hogy van, lenne más (nem is egy), aki sokkal jobban hozzáillő?

Figyelt kérdés
Az emberek ennyire megalkuvoak vagy lusták ? hogy képzelik hosszutávon az életüket, ha már előre tudják, hogy lennének mások is, akikkel sokkal jobban passzolnának és a jelenlegi kapcsolatuk már rég nem az igazi ? aki volt már ilyenben vagy közelről ismer ilyeneket, az mondja már el, mi játszodik le ilyenkor ezekben az emberekben..
2016. jan. 20. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megalkuvúak és lusták + a család már nagyon tolja őket a házasságba.
2016. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megszokás, kényelem, "mit fognak hozzá szólni mások". Én legalábbis ezt látom kívülről.
2016. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Attól hogy nem passzolnak, nem illenek össze nem azt jelenti hogy nem lehet jó a kapcsolatuk. Az ellentétek vonzzák egymást, de azért kell valami közös. Ne mondja azt nekem senki sem, hogy nincs olyan hogy semmi közös nincs bennük. Attól hogy nem működik úgy még lehet, rajta javítani/helyre hozni, minden hozzáállás kérdése.


Hiába illenék össze 1000másik nővel, ha azzal az egyel minőségi kapcsolatot élek meg. De igen lehet, az is amit az előttem lévők kommenteltek.

2016. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!