Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarom szeretni őt, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom szeretni őt, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Házas embert szeretek,lehet savazni,képzelhetitek mennyire élvezem a helyzetet. Nem akarok tőle semmit,csak el akarom felejteni,nem akarom szeretni,nem akarok rá gondolni. 2 éve van kb ez,ismerkedni is próbáltam,de senkire nem tudok úgy nézni. Egyfolytában ő jár a fejemben,pedig még csak nem is látom sűrűn. Próbálom tagadni magamban,elnyomni de nem megy. Úgy érzem megőrülök

2016. ápr. 8. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! Én is hasonlóképp vagyok, csak én elég gyakran is találkozom vele és így esélyem nincs elfelejteni... Ráadásul idősebb is tőlem jóval.

Szerintem az a jobb, ha próbálod teljesen mellőzni, megszakítani vele minden kapcsolatot, kerülni.. Nehéz lesz az biztos, de jobbat nem tudok, én is próbáltam sok mindent, de nem segített semmi, max ideig-darabig. Néha jobb, néha rosszabb. Sajnos.


22L

2016. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
sose értettem, hogy mi olyan nagyon vonzó egy házas férfiban annyira, hogy képesek vagytok érte tönkretenni komplett családokat! Annyira hülyék vagytok, ha megbíztok abban, aki épp veletek CSALJA a feleségét! Képzeljétek, a feleségük is megbízott bennük, és mégis félreléptek, házasság, gyerekek ellenére is. Ti könnyű prédák, ha esetleg teljesen be is hálózzátok, ugyan milyen alapon számítotok arra, hogy nem ver majd át???? ÉBRESZTŐ!!! Aki egyet átvert, az átveri a következőt is! Ne álmodozzatok arról, hogy majd ti, csupán játszópartnerek majd meg tudjátok őket változtatni! Nem fog menni! És ne feledjétek, egy ilyen embernek hazugságon alapul a fél élete - nem, veletek sem őszinte!!!
2016. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Velem ugyan nem csalja a feleségét,mivel nagy ívben kerülöm és sosem mennék bele egy ilyen kapcsolatba
2016. ápr. 8. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:
#2: teljesen igazad van, ezt én is tudom és pontosan ugyanezek a gondolatok fogalamzódtak meg bennem, mikor elöszőr flörtölni kezdett. Ha a feleségét képes lenne megcsalni, akkor majd pont engem nem?_ Ugyan, önámítás. Hidd el, tudom és épp ezért nem mentem bele ebbe a "kapcsolatba". És nem is fogok! Nem csalta meg velem a feleségét, nem történt köztünk semmi és nem is fog. Épp a fent említett dolgok miatt. Házas, ráadásul idősebb és sose lehetnék nála első. Hát kösz, kihagyom. Csak nem bírom Őt elfelejteni, ennyi a gond. Hogy még soha nem éreztem senki iránt így. De ez van, majd csak túlleszek ezen is. (bár 1,5 év alatt még nem sikerült, de hátha..)
2016. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!