Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik legjobb fiú barátomba? Normális erre 11 év után rájönni?

Figyelt kérdés

Mindketten 18 évesek vagyunk,és osztálytársak,legjobb barátok,már elsős korunk óta.

Úgy kezdődött az egész dolog,amikor négy hónappal ezelőtt járni kezdett valakivel(engem ezzel hanyagolva)eleinte csak azt hittem,hogy ezért zavar a dolog,amiért többet lóg vele,mint velem/velünk,aztán már olyan gondolataim voltak,hogy "én sokkal jobban mutatnék mellette","nem is szép az a lány","velem sokkal jobban érezné magát"

Úgyhogy én pedig szépen rájöttem,hogy valami nem kóser.

Aztán egyre többet néztem órán,egyszerűen ültem a padba és akaratlanul is őt kezdtem nézni,aztán amikor így rám nézett,én még szerintem el is pirultam.

Na,akkor tudtam,hogy belezúgtam.

Most hogy ezt már tudom,tisztára kínosan viselkedem előtte,valamelyik nap meg is kérdezte,hogy valami bajom van vele,hogy nem akarom szokásosan megölelni,meg nem megyek vele sehova,én meg ott hebegtem-habogtam.

Most hogy viselkedjek?Úgy ahogy eddig.

Komolyan a szívem majd kiugrik amikor megölel,én meg csak attól félek,hogy ő is érzi.

Igen,többet akarok,de most mit tegyek?Nem vallhatom be csak úgy neki,hogy szerelmes vagyok belé.

Ja,és még annyi,hogy tőle kaptam az első csókom 14 évesen,mivel volt egy "randim"én meg még neki nyávogtam,hogy jaj,ha megcsókol,fogalmam sincs,hogy hogy kell,ő meg egyszerűen csak lekapott,hogy fejezzem már be ezt az első csókos szarságot.

Valami tanács?



2016. ápr. 8. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Meglepő fordulat, az biztos. :DD


Ő hogyan viselkedik veled? Ő is zavarban van, feszeng melletted, bámulja a szádat, pl?

2016. ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fiú hogy viszonyul a barátnőjéhez? Őszintén szereti őt?
2016. ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincsenek már együtt.

Egyébként nem nagyon,egyszer-kétszer talán zavarban volt,de szerintem akkor más is zavarban lett volna,és a számat is talán háromszor ha előfordult,hogy rá rá pillantott beszélgetés közben,vagyis az utóbbi időben.

Akkor kezdtem jobban ezeket figyelni. :D

2016. ápr. 8. 18:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig el kellene neki mondanod. :) Úgyis ki fog derülni, mivel leírásod alapján nem nagyon tudod leplezni előtte. :D Lehet, hogy neki is tetszel, vagy csak annyit mond, hogy ne tegyétek tönkre a barátságotokat. :) De mindenképp tisztázni kellene.
2016. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van hogy lassan alakulnak ki az erzelmek. Vagy magadnak sem mered beismerni sokaig.sok minden lehetseges.
2016. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Szia!

Mi lett veletek?

ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Remélem utólag egyszer megmutatod neki ezt a bejegyzést, mert ez nagyon szép, amit leírtál ide!
ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!