Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb barátnőmbe, és szenvedek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Osztálytársam, ő a legjobb barátnőm, és én az ő legjobb barátja, minden nap találkozunk, lelkizünk, facen is sokat beszélünk, néha eljön hozzám. Van barátja, nem régen jött össze egy idősebb gyerekkel. Mindig csak rá tudok gondolni, és szenvedek mert tudom hogy nincs esélyem nála. Mindent elmondunk egymásnak, mindent megbeszélünk,szeretem, össze szeretnék jönni vele, de ezt nem mondom el neki mert ezzel elrontanám a barátságunkat és az még rosszabb lenne. Tudom hogy ő nem úgy szeret, hogy össze jöjjön velem. Mit tegyek, hogy ne szenvedjek? Hogy ne mindig csak rá gondoljak ? Továbbra is a legjobb barátja akarok lenni, csak valahogy kiszeretni belőle

2016. jan. 29. 13:57
 1/5 A kérdező kommentje:
18 éves fiú vagyok
2016. jan. 29. 13:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerezz egy barátnőt!
2016. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki!!
2016. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2016. jan. 29. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Szedd már össze magad! Mondd el neki mit szeretnél nyíltan és határozottan! Nagyon fogod sajnálni, ha kihagyod a lehetőséget. Ha nem jöttök össze, akkor legalább megpróbáltad, tiszta lesz a lelkiismereted. Ne habozz túl sokáig!!!
2016. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!