Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakit el akarsz felejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit el akarsz felejteni mert irreális hogy együtt legyetek, akkor hogy teszed? (esetleg apák véleményét is várom)

Figyelt kérdés

Kibirni h ne írj rá, ne keresed.

17 év korkülönbség, vannak gyerekei. Meg állítólag válófélben van. Szokásos pasi szöveg h boldogok lennénk, mindent megadna nekem,de ugy konkrétan nem tudok benne megbizni. Azt h miért, azt nem tudom.

Általában én kerestem és ezt olyan megalázónak érzem nőként. Amúgy félnék h nem lenne megelégedve velem, főleg a mellemmel. De nem tudom, biztos hülye vagyok h azt hittem h egy férfi jobban szerethet a lányainál. Dehát vannak olyan férfiak akik tényleg elhagynák a családjukat egy másik nőért. Jó tudom, persze az a legkönnyebb. Mert eddig is a gyerekek végett voltak együtt, meg megkapják havonta a pénzüket. De azért egy férfi se birna ki sokat mondjuk pár hónapot a gyerekei nélkül, vagy fordítva a gyerekeknek sem jó apa nélkül.



2016. ápr. 10. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Ha ugyan nem születik meg benned majd egyszer a szégyenérzet, vagy a megalázottság érzése, akkor nem fogod tudni megállni, hogy ne írj rá...

Félre ne érts, én nem ítéllek el, bár megvan a véleményem, de most nem erről szólt a kérdésed.

Valahogyan juss el magadban addig, hogy megalázónak érezd azt, hogy ráírsz, és akkor már nem akarod keresni többé. Beszélj olyan emberekkel, akik megértenek téged és elfogadnak, de nem hagyják, hogy hülyét csinálj magadból. Beszélj érett nőkkel, esetleg olyan nőkkel, akik hasonló helyzetben voltak. Szinte klisé, de azt mondják, szeretőből soha nem leszel teljes értékű társ. Az is jó ötlet, hogy apákat megkérdezel. Kiváncsi is vagyok, írnak-e majd ide apák, és hogy mit reagálnának rá.

Fel a fejjel.

2016. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 RRR ***** válasza:

nem keresed,nem reagálsz rá,a megkereséseire, már ha lesz


belegondolsz,hogy milyen lenne mellette hosszabb távon...


elhatározod

2016. ápr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!