Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 40 körüli férfi tanáromról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SeriousGirl kérdése:

A 40 körüli férfi tanáromról lenne szó.19 éves múltam, lány vagyok, de nem értem őt, ugyanis a viselkedése-annak ellenére, hogy családja van-furcsa. A legérdekesebb, hogy Facebook-on "lájkol", pedig egyik tanárom se tette. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ez a 2. éve, hogy tanít.Nem kell felháborodni, mert nem akarok rámászni, plusz megdugatni sem akarom magam, csak normális véleményekre vagyok kíváncsi. Nekem bejön a stílusa, jó fej, de nem értem.Rengetegszer összefutok vele iskolán kívül, és néha vagy jól megnéz vagy olyan, mintha megijedne tőlem és zavarbajön. Nem kivételez velem, soha nem is tette. Nem állok bukásra sem nála, de kitűnő sem vagyok. Folyosón is, amikor elmegy mellettem, néz. Amikor poénkodik, legtöbb esetben lesi a reakciómat.

2012. dec. 15. 23:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Rad van izgulva! Biztos dogos csaj vagy igy en is radlennek:P
2012. dec. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Ivan Iljics ***** válasza:
100%

Szerintem belelátod ezeket a reakciókat.

A "lájk" annyira nem jelent semmit, hogy szarkasztikus séma-vicc lett belőle az interneten.


Szerintem számodra nem közömbös ez a tanár és ezért a tudatalattid próbál kedvezőbb szituációt mutatni.

2012. dec. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Mutass képet magadról, és megmondom, mit gondol a tanár. :-D
2012. dec. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel is neki, nem tűnik annak az erőszakoskodó típusnak.
2012. dec. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is ilyen volt az angol tanárom.

Viszont 19 éves, elvileg felnőtt ( kifejlett :D ) nő vagy, bizonyára tényleg nagyon vonzó is, egyértelmű, hogy bejössz neki, annak ellenére, hogy a tanárod, mivel felnőtt vagy még pedofíliának se mondható. A jelek szerint nem az a vérre menő, ha nem csinál semmi zaklatót, akkor nézd női szemmel, hogy szimplán tetszel egy idősebb férfinak. Szokj hozzá mert rengeteg ilyen van, meg lesz is, főleg, ha abbahagyod az iskolát.

Ha viszont többet szeretne, akkor küld el melegebb éghajlatra nyugodtan, vagy ha elfajul szólj az igazgatónak, vagy a szüleidnek.

2012. dec. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

2.válaszoló : ebben lehet valami,de egyik tanárom se lájkol,ő meg már többet is.

4.válaszoló : tényleg nem erőszakos típus :) nyugis,kedves,el se tudnám képzelni,hogy komolyan dühös legyen vagy agresszív

5.válaszoló : persze,tudom,hogy így nem minősül pedofíliának,de ha még el is fajulna valamennyire,nem lenne szívem kirúgatni,mert az egyik legkorrektebb tanár a suliban :S

2012. dec. 16. 15:57
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha ilyet tenne nem éppen korrektség lenne :)))( 5ös vagyok ) Nagyon vigyázz magadra azért, és azért nem kell túlontúl nyitottnak lenni felé.

Enyém az ballagás után odahívott, hogy tegezzem, őt utálta az egész osztályom, engem előre ültetett maga elé, hogy tudja nézni a mellemet. :D ( kb az egész osztályban egyedül nekem volt nagy :D)

2012. dec. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
ami azt illeti itt a mell dologgal nem lenne gond,mert nekem nem nagyok :D ráadásul az osztálytársaim közvetlenek vele és sokat beszélgetnek meg minden,de én nem szoktam vele soha dumálni :)
2012. dec. 16. 19:58
 9/22 anonim ***** válasza:
Akkor lehet pont ezért.:D
2012. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De az meg nem lenne feltűnő,ha odamennék és akkor el kezdenék vele traccsolni :D meghát nem vagyok az a nagy kezdeményező típus...
2012. dec. 16. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!