Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy nálam 13 évvel idősebb férfi tetszik?

Figyelt kérdés

Csak 18 vagyok és tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy az a 13 év rengeteg, esetleg már 20 fölött annyira nem, de nem tudok parancsolni a gondolataimnak, folyton ő jár az eszemben és nem akarok lemondani róla. Ugyanakkor félek az egésztől, nem mertem erről beszélni senkinek, mert még én magam is elítélek ekkora korkülönbséget. A szüleim valószínűleg padlót fognának (pedig köztük is van 9 év, de akkoriban szerintem ez még nem volt olyan kényes ügy, mint most).


Amúgy diákmunka által ismertem meg és nagyon jó fej, normális, szimpatikus, tehát jóban vagyunk, ugyanakkor néha távolságtartó is.


Nem akarom, hogy elmúljon az, amit érzek, hisz olyan boldoggá tesz, de félek is.

A józan eszem is azt diktálja, hogy nem lenne normális ez az egész (sajnos az ő részéről se, mert tudom, hogy egy átlag 31 évesnek egy 18 éves max. mire kell. Persze vannak kivételek, szerintem ő is az, de mégis...)


Mihez kezdjek?


2016. ápr. 11. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Jöjj össze vele.
2016. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szépen összegyűjtötted a nagyrészt alaptalan, vagy kisarkított előítéleteket a nagyobb korkülönbséggel kapcsolatban.
2016. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj vele összejöni és éld meg a vágyaidat...
2016. ápr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Jézuskám!

Édesem! Döntsd el mit szeretnél!

Alapban nem mondanám, hogy nem sülhet ki belöle jó. De amit itt összehordtál! Nem 13 év a különbség köztetek!

Csak arra kellesz az ilyeneknek. Mert fiatalabbal ez nem fordulhat elő, hogy csak arra kellesz!

Szerintem ábrándozz inkább csak tovább!

2016. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na jó. Köszi. Az, hogy sztereotípia minden, amit írtam, igen, lehet. De valljuk be, ha azokat (a félelmeimet) nem írom le, akkor a válaszolók készséggel írták volna ezeket. De mindegy. ;)


Nem 13 év? Ezzel azt akarod mondani, hogy egy 10 éves szintjén állok ebben a témában, ugye? Lehet, mert ellentétben a legtöbb korombelivel, én nem adom magamat oda minden jött mentnek, csak hogy minél hamarabb szerezzek tapasztalatot. :/

2016. ápr. 11. 13:03
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Jöjj össze velem:D
2016. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
ekkora korkülönbségnél ha a csóka belemegy akkor... na hát normális kapcsolat az nem lesz. valamiert ezt a legtöbb hozzád hasonló akaratlanul telhetetlen kiscsaj nem tudja felfogni. vagy meg... csak, vagy műfaterod lesz aki kefél is, vagy infantilis, esetleg mas egyéb sérülése van.
2016. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Köztünk 10 év van és remekül megvagyunk.

Szerintem jöjj össze vele. :)

2016. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem a szüzességedről meg a tapasztalatrol irtam, hanem az agyadrol.

Nem sokára töltöm a 20-at 14 hónapja vesztettem el. Remélem a jöttmentes részt nem rám értetted!

Nem én rinyálok itt hogy akarom is meg nem is. Mert ...

Ahogy irtam. Döntsd el mit akarsz! Ha sokallod, meg biztos csak azt akarja, akkor probáld meg elfeleteni!

Nekem is idösebb barátom van.

AZ óta ő van.

2016. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"A józan eszem is azt diktálja, hogy nem lenne normális ez az egész..."


Miért is nem lenne normális?


"....mert tudom, hogy egy átlag 31 évesnek egy 18 éves max. mire kell..."


Miért,egy 18 éves fiúnak,mire kellene egy 18 éves lány?

Videójátékozni? Feleségül venni és csinálni 2 gyereket,majd boldogan élni,amíg meg nem haltok? Segíteni a leckében?

2016. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!