Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz hogy ha 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogy ha 2 évvel idősebb fiú tetszik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) 12 éves vagyok (tudom hogy 12 évesen nics még olyan hogy szerelem) !! De én egy kicsit fura 12 éves vagyok, mert igaz hogy 12 vagyok, de 172 cm magas szóval ez vagyok én!! :D van egy 8.-oks srác , aki nagyon tetszik!! Egy barátnőmnek se merem elmondani, mert biztos az lenne az első hogy " de hát ő 8.-os"!! ( de viszon nem rég meg össze akartak hozni egy 18 évves sráccal!!) :/ nem értem a logikájukat, na mindegy!! És nagyon tetszik az a srác! Szerintetek nem gáz? Azt sem tudom hogy mit csináljak hogy észre vegyen!! Barataim már mondták hogy lehet hogy én is tettszem neki, de nem tudom hogy honnan tudjam meg hgy ha ez igaz?? .....köszönöm hogy meghallgatatok!! :)

2014. febr. 26. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem gáz egyáltalán! A fiúk úgyis később érnek,jobb ha picit idősebb nálad.:D
2014. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Centurio77 ***** válasza:
75%
Nem gáz! De előbb ismerkedj a saját testeddel és majd később(pár év) ráérsz mást kényeztetni!! De mindenek előbb menyél TANULNI!!!!
2014. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! :D
2014. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

én is 12 éves vagyok, és egy 14 éves fiúval járok. Nem gáz, sőt, dicsőség. a fiúk tényleg később érnek, az 1. szabály: mindig idősebb fiúval járj.

onnan tudhatod meg, hogy szeret: keresi a társaságod, szokott nézni egy kis ideig téged, furán viselkedik a közeledben..

2014. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem...köszönöm!! :)
2014. febr. 28. 22:39
 6/6 PearlDiver ***** válasza:

Kedves #4, érdekes meglátás, hogy ezt tekinted első szabálynak :D komoly élettapasztalat beszélhet belőled.

Nyilván van benne ráció, de azért így nem kell kijelenteni :)

24F

2014. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!