Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számotokra milyen egy ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra milyen egy ideális kapcsolat?

Figyelt kérdés
Bármit írhattok, de nyilván értelmeset és legfőképpen az őszinte véleményeteket! Hosszú kifejtős válaszokat is szívesen olvasok. :)
2016. ápr. 12. 17:09
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Őszintén lehet bármiről beszélni a másikkal.

És amit megbeszélünk, amibe megegyezünk ahhoz tartjuk magunkat. Tiszteljük egymást, mint embert, mint társat.


A többi változhat, de enélkül nekem nem működik!

2016. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem szakadozik, lassúzik meg akadozik a wifi :D
2016. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor van mellettem egy nő.
2016. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Látom, az "értelmes valasz" nem mindenkinek jelenti ugyanazt...

Az elsőnek köszi!

2016. ápr. 12. 18:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem akarjon.


Az utolsó két nőnél is valahogy a végén szakítás után az volt az érzésem, hogy mintha valami álmot akarnának, aminek nem tudok megfelelni, és a végén emiatt egyre boldogtalanabbak. Az egyikük konkrétan egy illúzióra vágyott, a másikuk pedig egy konkrét emberre, de azóta ha megismerek valakit, és az első jele mutatkozik annak, hogy csak én hajtok rá, de a vágy nem kölcsönös, akkor lépek. Talán ezért vagyok egyedül.

2016. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyenrangúak vagyunk. Mindenki beleadja azt a kapcsolatba, amije van, és nem kérjük azt, ami nincs. Jòl el tudjuk osztani a feladatainkat. Ha a párom az én szeretetnyelvemen fejezi ki a szeretét, és nem az övén, és fordítva. Elismerjük egymás sikereit, erősségwit, elfogadjuk a gyengeségeket, de segítünk fejlődni. A legsötétebb titkainkat is elmesélhetjük úgy, hogy nem ítéljük el egymAst. Tudunk beszélgetni, programokat szervezni. Ès persze szeretjük egymást.

Nekem ez az ideális. Nekem csak így műkodik.

2016. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyelünk oda, hogy a másiknak jó legyen. Ha ő arra figyel, hogy nekem jó legyen, én meg arra, hogy neki legyen jó, mindketten profitálunk a kapcsolatból.

Bármiről tudunk beszélni, vitázunk, de úgy nem fekszünk le aludni, hogy ne oldottuk volna meg a konfliktust.

Mindketten önmagunk tudunk lenni.

2016. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

-megvannak a stabil alapok (bizalom, szeretet, hűség, őszinteség...)

-amiben önmagad lehetsz, nem kell másmilyennek mutatni magad

-nem akarjuk egymást megváltoztatni

-a fontos dolgokban egyezik a véleményünk

-a legjobbat hozzuk ki egymásból, kiegészítjük egymást

-odafigyelünk egymásra

Az ideális kapcsolat, amikor úgy érzed, hogy ő a másik feled, és nem is tudod elképzelni, hogyan élhettél addig nélküle.

Kár, hogy ilyesmi a valóságban nem nagyon létezik.

2016. ápr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hú, köszi az eddigi válaszokat!

Szerintem igenis létezik ilyen! Csak hinni kell benne. :)

2016. ápr. 13. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!