Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb barátomba ( én fiú, ő lány ), mit tegyek, valaki járt már így?

Figyelt kérdés

Nincs barátnőm jelenleg, de mikor összebarátkoztunk, akkor még volt, közben neki lett kapcsolata. Amúgy nem is vagyunk egy súlycsoportban én alacsony srác vagyok, ő meg magas sportos szép nő. Viszont a legjobb barátom volt, most is az, csak az én érzéseim alakultak át, ezt meg el kéne valahogy tüntetnem, mert már nagyon kellemetlen, ráadásul sokat találkozunk.


A legnagyobb problémám, mióta így érzek, nem találok magamnak senkit, aki hozzá hasonló lenne, nem a külsőségek miatt, hanem a belső értékei vonzanak nagyon.


Ha valaki járt már így, pár tanácsot adhatna nekem...



2016. ápr. 13. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Hiába áltatod magad, nincsenek belső értékei annak se. Erre úgy jöhetsz rá ha szerelmet vallasz neki, ekkor ugyanis először körberöhög, majd elvágtázik a naplementébe egy random tetovált kretén kanjával.
2016. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

úgy van ahogy az első mondja,tapasztaltam én is

és nem a barátod,csak lelki szemetesnek használ

2016. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es: Nem akarom megvallani neki, mert körberöhögne ez tuti, de tényleg évekig a legjobb barátom volt...

2-es: Nem vagyok a lelki szemetesládája, mivel évekig volt nekem és neki is párkapcsolata párhuzamosan és legalább annyira ő az én lelki szemetesládám, ha így fogalmazunk, mint amennyire én neki...

2016. ápr. 13. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!