Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te mit szólnál, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit szólnál, ha kiderülne a barátnődről, hogy régen a használt bugyijait árulta neten meg webkamerán keresztül szexuális szolgáltatást nyújtott?

Figyelt kérdés
Az ilyen már k* rvának számít? Szakítanál?
2016. ápr. 16. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Igen, mivel ezek szerint hazudott a szexuális múltjáról.

Amúgy ha elmondja, akkor nyilván nem, a múlt az elmúlt, nem az számít.

2016. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Az hát :D "fiatal voltam kellett a pénz"... sajna én nem értem meg mert ezt rám is igaz és el is mentem dolgozni hogy legyen. Igaz én férfi vagyok ugyebár szóval a hozzámhasonlók nem igazán tudják a könnyű utat járni ahogy a nők csinálják.

Szóval lehet kegyetlen vagyok de azonnal kidobnám nekem nem kell ilyen.

2016. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem elfogadható, ha jó útra tért. Hiszen nem a testét árulta, csak mutogatta. Így nem zavarna.
2016. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
62%
Attől függ miért csinálta, hogyha megtudja magyarázni akkor nem szakítanék vele, lehet az anyagiak miatt, nekem régebben anyám csinált ilyeneket mikor még munkanélküli volt
2016. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván azért csinálta mert kellett neki a pénz, de ha annyi esze nem volt hogy normális munkával keresse meg akkor egy rettentő ostoba ribnc, erre nem lehet mást mondani.
2016. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Megint egy ilyen proli kérdés...
2016. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem gáz,nem ért hozzá senki ez egyáltalán nem k.vaság.
2016. ápr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna:)
2016. ápr. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem ne szakits ha megvaltozott, fiatalon sok hibat kovet el az ember..
2016. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Trsh ***** válasza:
Szállj be a bizniszbe:D
2019. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!