Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a jó lépés? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó lépés? (bővebben lenn, filós kérdés)

Figyelt kérdés

Megpróbálom leegyszerűsíteni a történetet, de a lényeget kiemelve:


Nemsokára tizenkilenc éves leszek, fiú.

Két évvel ezelőttig volt egy lány barátom, akivel úgy fél-háromnegyed évig nagyon intenzív jó viszonyt ápoltunk. Nagyon egymásra voltunk hangolva és nagyon erősen kötődtünk egymáshoz. Viszont két évvel ezelőtt úgy adódott, hogy az én hibámból kifolyólag nagy csalódást okoztam neki, majd nem sokkal később pedig pasija lett, ami végleg betette a kaput.

Az elmúlt két évben nem nagyon foglalkoztunk egymással, a barátja amúgy is féltékeny típus volt, szóval nem is nagyon engedte neki, hogy beszélgessünk, közbe ugye nekem is voltak más nők az életembe, de Ő mindig különleges volt. Tehát olyan jól senkivel nem éreztem magamat mint vele és senkivel nem álltunk olyan közel egymáshoz, mint vele. Pedig közöttünk még soha egy csók se csattant el, ellenben más nőkkel szexuális kapcsolatot is létesítettem.

Etikából a néhai barátságunkról írtam az esszémet, úgy pár hónapja. Nem sokkal később, az egyik barátnője aki osztálytársam elkért néhány történelmi iratot, amit ugyanabban a mappában tároltam, mint az esszémet, én pedig egyben adtam oda neki, és valahogy rábukkant erre az esszére és továbbadta Neki.

Úgyhogy úgy hete rám írt és beszélgettünk sokat, aztán két nappal később is, viszont mikor tegnapelőtt ráírtam, azt mondta, hogy nincsen kedve beszélgetni. Gondoltam biztos a barátja szólt közbe, nem is erőszakoskodtam. Viszont nem rég levette a közös profilképüket facebookról, viberről stb. Tehát elképzelhető, hogy összevesztek/szakítanak.

A kérdésem tehát az lenne, hogy akkor most kellene lépjek valamit? Legalább a törődésemről tanúbizonyságot tenni, vagy szépen megvárni a gyászkorszakot (ha tényleg szakítottak), és nem visszaélni az esetleges sérülésével? Nem most kellene mellette álljak? Mit javasoltok srácok?



2016. ápr. 17. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Azt tanácsolom, hogy a tini párkapcsolatok rovatban tedd fel ezt az ömlengős 2000 oldalas romantikus drámát...
2016. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
A helyes lépés bástya A8 :D
2016. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkepp legyel mellette ,persze most meg csak baratilag!De az 'erzek valamit irantad' reszet szerintem most inkabb mellozd, es probalj minnel egyutterzobb lenni vele.Ha meg nem igenyli, vagy esetleg nem mutatja ki ,hogy szuksege lenne a 'sajnalkozasodra' ,attol meg siman csinalhatsz vele kozos programokat, es mellette lehetsz ha meg is valami baja adodik ,meg ha nem is a szakitasbol kifolyolag...Persze ha mar ugy erzed tullepett ezen az egesz szituacion vagy eppenseggel nem , de attol meg igenyelne ,hogy ne csak baratkent tekints ra,akkor viszont hajra!
2016. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm szépen az idejét és a válaszát! :-)
2016. ápr. 17. 13:54
 5/6 Blade Bone ***** válasza:
100%
Nah, ez szerintem kb pont ide fog illeni. :D Nekem is van egy nagyon jó lánybarátom, de az is lehet, hogy már csak volt.. Teljesen őszíntén tudtunk beszélni mindenről, abszolút ő volt az egyetlen aki elviselte még a hülye ábrándjaimat is és aki, még hozzá is tudott szólni ezekhez, :) nagyon különleges lány és ő is rengeteg dologba beavatott már magával kapcsolatosan, még olyan dolgokba is, amikről a barátnőivel sem beszélt, vagy legalábbis nem úgy, ahogyan velem. Szóval kölcsönös a bizalom, minden.. Viszont, mint nő, eddig nem tetszett, nem éreztem, hogy tudnám szeretni, de pár hónapja valami megváltozott, elkezdett tetszeni és én ezt nem tudtam magamban tartani, mert egyenes típus vagyok, szóval elmondtam neki ilyen udvarlós stílussal, aztán jött a válasz :)) még életemben nem csalódtam ekkorát, teljesen, totálisan azt hittem, hogy egy vágányon járunk, de nem így volt.. elmondta, hogy mennyire szeret velem dumálni stb. de kapcsolatot soha nem képzelt el velem, és nem is tudna, hiszen mi csak jó barátok vagyunk és ő úgy gondolta, hogy én is hasonlóképp vagyok vele.. Úgyhogy én végülis itt eldobtam a fonalat, igaz barátként kezdtük, vagyis úgy indult, de idő közben szinte teljesen megismertük egymást, és ezeket tekintve simán lehetnénk egymás esetei, de ő nem így gondolja/érzi inkább csalódik még ezerszer olyanban, aki semmit nem érdemelne... Legalábbis akkor mikor ez lezajlott, így gondoltam, most már nem. Persze tetszeni tetszik, de rájöttem, mi tényleg csak barátok lehetünk, pont azok miatt, amiken és ahogyan keresztül mentünk.. Mi inkább támaszai vagyunk egymásnak, mint társai. Szerintem veletek is ilyesmi lehet, hiszen ahogy írtad is a kérdésben, barátok vagytok és lehet minden jónak tűnt, de mégsem történt semmi, ez nem véletlen.
2016. ápr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, gondolkodni fogok ezen az eshetőségen is :-)
2016. ápr. 17. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!