Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van barátom, viszont van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, viszont van egy fiú aki nagyon érdekel, sokat beszélünk, közel kerültünk egymáshoz. Viszont ő tartja a több lépés távolságot a barátom miatt. Lesz ennek jövője?

Figyelt kérdés
Nos, Van barátom lassan 3 éve, viszont most van egy srác aki régóta tetszik sose beszéltünk nem is gondoltam hogy valaha elkezdünk beszélgetni..aztán sokat beszéltünk de mindig csak én irtam mert hogy ő nem fog irni mert nem tudja mikor vagyok a barátommal meg nem akar bekavarni stb. Aztán már ott tartunk hogy nyiltan megmondta h szeretne tőlem valamit megismerni de barátom van és hogy ez NEKI szent! viszont mostanába meg tesz olyan kijelentéseket hogy találkozzunk és mondtam neki legutóbb hogy találkozok vele de ne várja már azt hogy elhagyom egy olyan fiúért a barátom akit még nem is ismerek annyira. Megmondta hogy minden másabb lenne ha nem lenne valakim, de én meg nem hagyom ott a barátom mivel még fontos nekem viszont ha mérlegelnem kellene hogy kivel lennék szívesen sok időt akkor ezt a másik srácot választanám. Sokat telefonálunk hajnalba nagyon megkedveltem de ott van a barátom és nem akarok olyan döntést hozni amit megbánok, elvileg őszinte velem a srác de nem bizok meg benne nem akarok pofára esni hogy beleszeretek az meg hülyít. mindíg én irok neki mindig komoly dolgokról beszélünk de már unom ezt hogy folyton én írok a barátomat szidja mert féltékeny irigy rá. Mit tegyek? ne irjak rá? vagy irjak rá hogy miért nem találkoztunk végül? mert irtam hogy irja majd meg, és lelépett azóta nem írt. Nem ismerek magamra sose irogattam senkire de egyszerüen tudom azt h ő is beszélne velem de nem mer mert hogy tuti a barátommal vagyok meg stb. ha én rá írok akkor meg beszélünk egész este folyamatosan utánna telefonálunk is és ez tök jó, viszont állandoan nekem kell ráirnom már belefáradtam. Mit tegyek?????
2015. aug. 17. 15:22
 1/6 Noren1989 ***** válasza:

Hát, a helyedbe TISZTESSÉGESEN közölném a barátommal, h más érdekel, és boldogan élnék a másodikkal...persze csak, ha nő lennék.

25/F

2015. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretted volna az elsőt, nem szerettél volna bele a másodikba - szóval őt válaszd.


19/L

2015. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem mit kínlódsz. Odaállsz a barátod elé, megmondod neki, hogy más iránt érdeklődsz, ennyi.

Ja, nyilván könnyebb a biztosat megtartani meg az újat is próbálgatni.

A történet egyetlen nem korrekt szereplője te vagy, a többiek tisztességesen állnak a dolgokhoz.

2015. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mennyire gusztustalan már , én is jártam ugyanígy mint barát meg voltam szerető is és mindkettő szerep szenvedés, azt hiszik a lányok ez valami kib@ szott játék
2015. aug. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennél rosszabb nem is történhet egy párkapcsolatban. Én a helyedben nyíltan el mondanám a barátomnak. Ha annyira szeretnéd, jöjj össze a másik csávóval. De ezt a kijelentést " ezt a másik srácot választanám". Akkor válaszd őt, de ha nem is jönne össze. Akkor is hagyd el a mostani barátodat, bárhogyan is alakul ha a másikat szeretnéd vagy sem akkor is hagyd el.
2015. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de egy alapos verést megérdemelnél a barátodtól búcsúzóúl
2015. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!