Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem latom sok ertelmet mostana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem latom sok ertelmet mostanaba az eletemnek. Mi tevo legyek?

Figyelt kérdés

Mostanaba nincs kedvem semmihez.Eloszor is ami nagyon zavar,hogy nincs kapcsolatom sot jo forman nem is volt.Az utolso 1 honapos ,,kapcsolatomnak" is azert lett vege ,mert magasabb voltam(kb 5 cm) a fiunal es zavarta + lett egy betegsegem ami kis idot vett volna fel emiatt eltavolodtunk es szakitott velem.

Nem beszelek egyetlen egy fiuval sem,minden baratnomnek van valakije vagy legalabb ismerekedo fazisban van egyedul csak en hallgatok mindig,mert nekem nincs senki es mar eleg kinosnak erzem magam.Nem erzem magam csunyanak(annyi,hogy magas no vagyok 176 cm de nem vagyok kover) belsoleg viszont utalom magam,mert sok onbizalmam nincs:nincs tehetsegem kulonosebben semmihez,hiaba tanulok orvosnak nem szeretem mar a szakmat,nincsenek celjaim,semmi eletkedvem.

Nem akarom,hogy igy legyen de mar tobb mint fel eve megy ez,sokszor azt kivanom bar ne is leteznek.

Kerlek nezzetek el a hibakat,ekezetet stb.

l/21



2016. ápr. 19. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én 190 körül vagyok, szóval nekem nem vagy magas, hanem ez pont jó.


Na de! Én is így látom ahogy Te, szóval át tudom érezni. Kiutat nem tudom, de én annyit teszek, hogy úgy élek, hogy bármikor be lehet fejezni. A múltbeli ügyeket lezártam, újaba nem kezdtem.


Ha városok példáját veszem volt egy olyan szépen kidolgozott személyiségem régebben, mint egy világváros, most pedig mint az orosz ostrom utáni Berlin. És nem is tudom hogyan kellen újjáépíteni a "föld alatt" épül újra minden elrejtve mindenki elől.


Emiatt haragos voltam, sokat vitáztam, de rájöttem nem másokkal van a baj. Én nem illek ide. Meg lehet Te sem. Meg még vagyunk páran...

2016. ápr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni ezekről a dolgokról vagy bármiről, akkor írj privátba. 23F
2016. ápr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vegyél egy cicát... boldogságot hoz
2016. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nem latod ertelmet az eletednek, azt kerdezd meg magatdol hogy "mit nem tudsz tovabb elviselni?"

Altalaban akkor szokott ez elofordulni ha tul sokaig elviselsz valamit amit nem akarsz.

2016. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat!

Minden jot kivanok nektek!

2016. ápr. 19. 11:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Krónikus szexhiányod van :-P Pár rendes orgazmus helyre tenne ...

Egyébként hány privátot kaptál?

2016. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na belőled is jó orvos lesz így...


Mi bajod magaddal? Hiányzik egy végtagod? Kerekesszékben ülsz? Nincsenek szüleid? Nincsen semmid csak egy 15 nm albid, azt se bírod fizetni? Halálos beteg vagy??

Fogadjunk egyik sem.

Vagy csak hogy nincs pasid? Ne viccelj már, az majd jön, és akkor meg az lesz a bajod, hogy milyen nehéz egy kapcsolat...

Sok apró öröm van az életben, azt észre kéne venni, nem csak a negatívat. Az ember egyedül is lehet boldog, vagy valaki mondta hogy vegyél egy cicát vagy kutyát. Az se rossz ötlet...

Orvosnak készülsz, tehát nálad sokkal rosszabb helyzetben lévő embereknek akarsz segíteni. Ez szép dolog. Az meg hogy nincs tehetséged semmihez, hát istenem, de biztos van valami ami érdekel. Foglalkozz azzal amikor van időd. Vagy olvass, kirándulj, sportolj, ezek is mind jót tesznek.


Ezek a többi hasonló válaszolóra is vonatkoznak...

2016. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Blade Bone ***** válasza:
Egy kicsit beszéld ki magad, hátha jót fog tenni. Sserintem az lehet a gond, hogy mindig csak adsz, és veled meg nem igazán törődik senki, csak annyit látnak, hogy nincs barátod, de semmit nem tudnak arról, hogy mit is érzel.
2016. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Az írásod alapján 16-17-nek tipptelek volna, aztán a végén megláttam, hogy annyi vagy, mint én.

Magasabb voltál egy fiúnál. És? Mi van akkor? Elég naív lehetsz, és buta, hogyha nem látod a jó oldalát. Nyilván aki szeret, az majd elhagy mert elkaptál valamit valamit, és magasabb vagy...pfff. Komolyan nem is örülsz hogy nem kell egy ilyen rémes emberrel együtt lenned?

2016. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen igazad van..lenne sok minden amiert boldognak kene lennem halas is vagyok a csaladomert,hogy egeszseges vagyok,jol elek..Hidd el ezert minden nap halas vagyok,nem is erdemlem meg mert nagyon nem tettem ezert.Egy ilyen ember mint en nem erdemli meg!
2016. ápr. 19. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!