Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok mi az, amit nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mi az, amit nehezen bocsátotok meg a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

Most nem a megcsalásra gondolok legfőképp.

pl. a bizalmatlansága miatt csinál valamit


2016. ápr. 19. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem bocsájtottam meg neki, hogy átvert és kihasznált.
2016. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs barátnőm. Amíg meg volt, nem volt mit megbocsátanom, angyali csaj volt.


24/F

2016. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hazugságot, és mikor hülyének néznek (mikor próbálja elfedni a hazugságot, de nem fogja fel, hogy átlátom a helyzetet).
2016. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok mindent el tudnék viselni, de például ha tejbegríz helyett tejberizst tenne elém az asztalra, akkor soha többet nem tudnék ránézni.
2016. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha kiderül, hogy nem tartott méltónak az igazságra.

Azt nem viselném el.

Ha félre akarna dugni, nézzen a szemembe és mondja el tisztán, meg fogom tudni érteni, de ha hülyének néz és helyettem dönt, azt nem fogadom el.

2016. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sosem hitt benne igazán, hogy egy nap híres mentalista lehetek mint a deni blú meg ilyenek, ezért szakítottam vele. 32/F
2016. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha hátbatámadna, kihasználna, max. akkor mondana igazat ha kérdezne.
2016. ápr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fél éve voltunk együtt és nekem saját albérletem van, ő kolis. Azt mondta nagyon béna, régi ágyam van és ha nem veszek egy újat, akkor soha többet nem alszik nálam. Még el is kezdett a neten használt, jó állapotú ágyakat keresni aztán a linkeket küldeni nekem.


Nyilvánvalóan voltak más kisebb-nagyobb problémák is a kapcsolatunkban, de ennél mondtam azt, hogy köszönöm, nem kérek belőle többet. Nem csak ebben, más kisebb-nagyobb dolgokban is bele akart szólni az életembe, hogy hogyan alakítom a dolgaim és állandóan KÉRETLEN tanácsokkal bombázott.


23/F

2016. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!