Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kérhetem tőle ezt az ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetem tőle ezt az ajándékot szülinapomra? Fiúk ti megvennétek a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve kinéztem magamnak egy kb. 47 ezer Ft-os órát, amit Magyarországon nem lehet kapni, de interneten természetesen meg lehet rendelni. Azóta bele vagyok zúgva, eszméletlenül gyönyörű. Hamarosan itt a születésnapom, gondoltam, hogy ezt kérem a barátomtól, akivel 4 hónapja vagyunk együtt. Ő dolgozik (értsd: havi fix fizetése van), én egyetemista vagyok (nekem nincs). Túlzás lenne egy ilyen ajándék kérése?

2016. márc. 6. 20:11
1 2 3 4
 1/31 VirágésBence ***** válasza:
75%
Hát ha 400ezer Ft felett keres akkor még talán talán belefér, de egyébként nagy ajándék, nem kérheted ezt, max megemlíthetnéd, hogy ez nézd milyen szép, annyira tetszik, vagy megveszi, vagy nem
2016. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%
Kamu kérdés.
2016. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%

Hát én szerintem ez azért túlzás. Eleve soha nem értettem, hogy lehet egy óráért több tízezret kiadni, nekem nem lenne szívem 50ezerért órát venni, de ez a saját személyes véleményem. Visszatérve rátok... szerintem ez igen drága ajándék, nem is vagytok együtt olyan hú de régóta és elég nagy pofátlanság benyögni, hogy te ezt kéred. Esetleg célozhatsz rá, hogy mennyire tetszik, de mást nem igen.

Úgy meg pluszban hülyén veszi ki magát, hogy Ő dolgozik, neki van keresete, neked semmi és akkor elvárnál tőle egy 50EFt-os órát.


22/L

2016. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
73%
Exeidtől megkaptad ezeket a drága ajándékokat?
2016. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
53%
Ledolgozható
2016. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%

"Ő dolgozik (értsd: havi fix fizetése van), én egyetemista vagyok (nekem nincs)"


én gimnazista vagyok és dolgozok mellette. érdekes :)

2016. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Sunshinedoll ***** válasza:
15%
Attól függ, mennyit keres és mennyire szeret. Az enyém megvenné nekem, de a te párodat nem ismerem.
2016. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Én megveszem neked de házhoz jössz ok ?
2016. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
78%
Mivel Gold Digger vagy, ez semmiség.
2016. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Noren1989 ***** válasza:
82%

Kérni ajándékot? Ez olyan Jézuskás-dolog? Irunk neki egy levelet, azt lesz, ami lesz?

Kislány, kapjál magadhoz kicsikét.

Persze, ha onnantól fingóba lehet tolni egy évig, havi 5x...

26/F

2016. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!