Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Amikor azt mondjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Amikor azt mondjátok a barátnőtöknek, hogy "gyönyörködöm benned", akkor azt úgy is gondoljátok? Valóban azért nézitek, mert szépnek tartjátok őt? Vagy lehet, hogy nem jut jobb az eszetekbe és csak mondtok valamit?

Figyelt kérdés
2015. nov. 8. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy komolyan gondolnám, ha ilyet mondanék. De biztos más,személyesebb dolgot is mondanék, ami nem a külsőt emeli ki,hanem a lány értékeit, vagy önmagát.
2015. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm első, hogy a kérdésre válaszoltál!:) Nem úgy, mint a privátot írók, leszöezném, hogy NEM ismerkedem, mert nyilván van barátom a kérdés alapján, úgyhogy kérlek titeket, csak az írjon, aki szintén a kérdésre válaszol! Ja és ment a pacsi első.:)
2015. nov. 8. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Köszi. :) viszont a kérdés érthető egy ismerkedős, leszólítós helyzetre is. Ez most végülis tisztázódott,hogy nem erre értetted. Hihetetlennek tűnik, hogy egy férfi ezt komolyan gondolja? Vagy inkább hiteltelennek? Én már nagyon szeretnék ilyeneket mondani egy viszonzott kapcsolatban, de ahogy kiveszem a kérdésedből ez lehet, hogy a nőket inkább farasztja? Lehet hogy rosszul értettem...
2015. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Asszem tobb lehetoseg nincs is, barmelyik lehet :)
2015. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi, ezt nem írtam konkrétan, de párkapcsolatról van szó. Nem fáraszt, nagyon szeretem, ha ezt mondja és szeretném is elhinni, hogy olyan hihetetlennek tűnik, hogy bennem gyönyörködik valaki.:)
2015. nov. 8. 17:21
 6/8 A kérdező kommentje:
* de olyan
2015. nov. 8. 17:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, gondoltam. ;) akkor csak annyi a baj,hogy szeretnéd elhinni, hogy komolyan mondja, és nem csak abban a percben gondolja így. Ha a belső értékeidet is dicséri, és a tetteiben látod hogy számíthatsz rá, azonnal reagál ha írsz neki, akkor őszinte a dolog.
2015. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hidd azt, akkor, h az 1. válaszoló a barátod, de azt remélem tudod, h nem biztos, h ilyen jófej a barátod is, sőt az se biztos, h ezt az 1-es válaszoló teljesen őszintén írta le, mert az emberek változnak, néha úgy érzem, h nem tudnék egy lányt se megcsalni, de volt, amikor úgy éreztem, h pont nem érdekel, ez sok mindentől függ, pl. a csajtól, tőlem, meg a körülményektől, szóval hinni jó dolog, de nem mindig bölcs dolog, te ismered a barátodat, senki itt, attól félek.
2015. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!