Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért utálhat ennyire a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálhat ennyire a párom édesanyja?

Figyelt kérdés

Viszonylag friss kapcsolatról van szó, nem húztunk le még együtt éveket. Arra lennék kiváncsi hogy vajon miért nem kedvel az anyukája, nem érzem úgy hogy tettem volna bármi olyant,-főleg így az elején, ami utálatot válthatott volna ki belőle.

Adok némi ismertetőt:

A srácot az idei tanév során ismertem meg,még egészen az elején, mivel végzős diákja vagyok, az egyetemről jött mint "mentor" tájékoztató jellegű előadást adni s segítséget nyújtani ha valakinek problémája akad. 3,5 évvel idősebb nálam, nem vészes a korkülönbség.

Nekem is rengeteget segített vagy épp adott tippeket, viszont én nem akartam csatlakozni ehhez a mentor-programhoz, így olyan jellegű gond nincs hogy kizáró alapul szolgálhatna az hogy tilos a szerelem mentor és mentorált között.

Sokszor látjuk egymást és interneten is nem egyszer beszélünk,ugyan arra az egyetemre megyek karra mint ő.

Nem is erről van szó,nagyszerű a viszonyunk.

Édesanyja olyanokat szokott neki mondani hogy átkellene gondolnia azt hogy valójában én mit akarhatok tőle ( van rajta mondjuk súlyfelesleg, rajtam meg nincs ) aztán szuvenir véleményem az hogy több értelem van benne mint mondjuk egy izomgibzonban, művelt s normális a világ szemlélete. Első barátnője vagyok/lennék.

Olyan érzésem van hogy ez csak egy ürügy és átakar vonatkoztatni hogy mondjuk én nem állok úgy anyagilag mint ők, hogy esetleges alapon kiakarnám használni.

Nem tudok mire gondolni, sose látott alig pár hete vagyunk együtt a bemutatástól meg szabályosan félek.

19/L


2016. ápr. 21. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szuvenir, hanem szuverén, ezt így egyetem előtt nem árt, ha megtanulod... :D


Amúgy túlságosan ráparázol, ha még nem is találkozott veled, és pár hete vagytok csak együtt, akkor ez csak sima szülői aggódás, féltés az anyuka részéről. Nincs még rólad igazán véleménye, ne aggódj. A párod viszont tök hülye, hogy az anyukája hülyeségeit neked továbbítja azonnal, ezzel csak téged hoz kellemetlen helyzetbe, hiszen eleve úgy fogsz odamenni az első alkalommal, hogy azt hiszed, anyukája utál téged.

2016. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Áh, ezt tényleg alaposan elírtam. :D


Akkor valahol megnyugtattál, különösebben még nem alakíthatott ki rólam képet hisz nem ismer, de eléggé rápazáztat ezzel hogy mégis hogyan fogok jó véleményt kialakítani magamról. Fontos az első benyomás, talán az majd "javít" valamilyen szinten.

2016. ápr. 21. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez nehéz tanács, de próbáld meg kizárni magadból azokat a dolgokat, amiket a barátod eddig mesélt anyukája reakcióiról, és próbáld meg a legjobbat kihozni magadból, amikor találkozol vele. :)
2016. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most jövőhéten elballagok, B. jön,megírom írásbelit és szerintem sort kerítünk a találkozásra is, remélem nem olyan aki nem engedi hogy kivegye xy a részét a konyhába mert "nem azért vagy itt" mert ahol jó pontot tudnék szerezni is elvenné. :D
2016. ápr. 21. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!