Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire furcsa,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire furcsa, vagy normális az, hogy barátokat nem igénylek magam mellé, inkább csak egy férfit, mint párt? 21L

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, vannak emberek akikkel jóban vagyok, de ennyi. Nem járunk el közösen sehova meg ilyesmi. Nagyon nehezen bízok meg emberekben, sokat csalódtam már.

Viszont igénylem egy férfi közelségét, a szerelmet, a szexet. És nekem ennyi bőven elég is lenne, csak egy párkapcsolat. Mik a véleményetek? :s


2016. ápr. 22. 00:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Keress egyet, nőként könnyű dolgod van. Addig meg Ujj Jakab rendelkezésedre áll.
2016. ápr. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerint nem csak én vagyok így ezzel. Az én szememmel nem furcsa, de sokan mások antiszociálisnak, életképtelennek tartják az ilyen embereket. Amivel nem is kell foglalkozni. Sajnos régen én beleestem abba a hibába, hogy sokat foglalkoztam velük, és magamat büntettem, amiért nem vagyok átlagos.

Egyébként sose éreztem, hogy szükségem lenne barátokra, mert egyedül mindig is jobban szerettem lenni. Az iskolában persze voltak ilyen "haverjaim", de őket sose engedtem közel magamhoz. Nem is ismertek igazából, csak egy képet láttak rólam mindig. Maximum egy társ hiányzott, aki megért, együtt érez velem, és akinek a társaságában nem érzem magam magányosabban, mint ha egyedül ülnék egy szobában. Ja, és persze a testi vágyak.... Én se tudok bízni már sajnos. Pár éve próbálgattam neten ismerkedni, találtam is 1-2 lányt, akikről azt hittem, hogy értelmesek, akikben megbízhatok, de mint kiderült, hamis ábrándokat kergettem. Jött a csalódás, ment a bizalom. Eldobtak.

Jelenleg ott tartok, hogy teljesen feladtam a párkeresést, és már nem érdekel, mert nem tudom elképzelni, hogy létezik olyan ember, akiben én képes lennék megbízni, a titkaimba beavatni...stb

Nem járok fel már beszélgetni egyik oldalra sem, nem válaszolok a levelekre, ha itt netalántán rám írna egy lány. Már komolyan nem érdekel... Nincs kedvem a hamis emberekhez.

2016. ápr. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem régen voltak barátnőim, mindig egyszerre egy, max. kettő, nem vagyok egy társasági ember. Már vagy 6-7 éve nincs, kicsit hiányzik, de úgy vagyok vele, vagy egy legjobb barát, egy legfőbb bizalmas, vagy inkább senki. Néha éreztem úgy, srácokkal jobban megértem magam, de ők rendre többet akartak, én meg nem. Az exem sajnos nem töltötte ki nálam a barát szerepét is... Manapság úgy vagyok vele, jó lene egy barát, nem utasítanám el, ha valakivel kialakulna egy bizalmi kapcsolat, de ha ezt a páromban találnám meg, hogy nem csak a szerelmem lenne, hanem a legjobb barátom is, én bőven beérném vele. Maga lenne a tökély, nem igényelnék mellé még három barátnőt/barátot meg tíz havert.
2016. ápr. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Családcentikus típus vagy én nagyon más vagyok, nem bírnám ki haverok meg bulik nélkül, egyikse jobb a másiknál, azt tudom mondani, ha te erre vágysz társkeresőn próbálkozz vagy esetleg vakrandi.
2016. ápr. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Szerintem nincs az ilyen felfogással semmi baj. Én sem vagyok az a túl barátkozó típus, pedig jól kijövök az emberekkel. Haverjaim vannak akikkel max havonta egyszer elmegyünk valahova egyet kávézni vagy valami hasonló.

Értelmes dologra úgyse nagyon tudom rávenni őket úgyhogy nekem bőven elég ennyi a pi*a-kocsi témából. Sokkal jobban örülnék egy hasonló érdeklődési körrel rendelkező leánynak akivel lehet tartalmas programokat csinálni vagy otthon lazulni.


A bizalom nálam is lassan épül ki, de nem azért mert sokat csalódtam volna, hanem mert simán ilyen vagyok.

2016. ápr. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi baj. Én szívesen megismernélek.


24F

2016. ápr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sincs ezzel feltétlenül baj.Te is inkább egy férfival(pároddal) érzed igazán jól magad,mert az ad igazán pluszt. Barátokkal-ismerősökkel amúgyis bármikor lehet találkozni.
2016. ápr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha találsz ugyanilyen mentalitású férfit, akkor nem gond. Akkor van baj, ha neki a barátai is fontosak és el akarod szakítani tőlük, mivel a te életed másról nem szól, mint róla. És ezért egyik fél sem hibás, csak előre kell tisztázni mit akartok.
2016. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én sem igénylem annyira nagyon a barátokat, főleg mert régen nagyon szerettem volna, hogy legyenek, aztán mindben csalódtam. Volt, aki rossz irányba változott, volt, aki az új barátok vagy a pasija miatt tojt a fejemre (de ha segítség kellett, akkor rögtön ott termett... én amikor összejöttem vkivel, mindig kínosan ügyeltem rá, hogy ne hanyagoljam el a barátaimat sem), volt, aki kihasznált, volt, akivel szellemileg nem voltunk egy szinten... volt, akit csak saját maga érdekelt. Egy idő után meguntam. Jó, ha van pár haver, de én most tökéletesen elvagyok a párommal, a munkatársakkal eljárunk néha enni meg sörözni, és ez nekem most jó. Nem mondom, hogy nem örülnék, ha lennének nagyon jó barátaim is mellé, de nem gondolom "létszükségletnek".
2016. ápr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Noren1989 ***** válasza:

Számomra az, igen, fura. A barátok akkor is melletted lesznek, mikor az az egyszem FÉRFI nem.


26/F

2016. ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!