Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba de félek ha elutasít, valami olyat teszek amit meg fogok bánni kédöbb. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Régen egy nagy hülyeséget csináltam, ami miatt 3 évre nevelőintézetbe kerültem. Máig pszichiátria felügyelet alatt állok. Tavaly megismertem egy lányt a munkahelyemen és egyre közelebb kerültünk. Azóta szerelmes lettem belé, de azt nem tudom ő is így érez-e. Attól viszont félek ha eultasítana, akkor olyat tennék vele, vagy szüleivel, rokonával, vagy bárkivel akit szeret, amit biztosan megbánnék.. Ismerem magamat és sajnos tudom, hogy úgy se bírnám ki, hogy ne álljak bosszút. Most is van 3 per ellenem kisebb testi sértések miatt. Az ami miatt nevelőben voltam az ezeknél durvább volt, ne is fortassuk.. A lényeg, hogy nem tudom mit tegyek, mert ha kölcsönös az érzés akkor semmi gond, viszont ha elutasít, biztosan úgy elfog önteni a düh, hogy nem fogok tudni uralkodni magamon. Ismerem magamat annyira hogy ezt tudjam. Ti mit tennétek a helyemben?

2016. ápr. 22. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A helyedben elmesélném neki a múltat. És sajnos azt is el kéne neki mondanod amit leírtál. Ha előre tudod hogy az elutasítás után mit tennél vele vagy a családjával akkor nem hallgathatod el ezeket a dolgokat előle!

Ha persze mindez igaz amit leírtál.

Ami pedig a legfontosabb, mindenféleképpen kontrolláld magad és semmiféleképpen ne árts másoknak csak mert nem téged képzel el maga mellé.

2016. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha kivonnád magad a társadalomból?
2016. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmeztetném erre, és arra, hogy soha ne vegye fel a telefont, ha keresem, ne nyisson nekem ajtót és figyelmeztesse a rokonait is, hogy egy pszichopata rászállt. Utána menj és mondd el a terapeutádnak, hogy bántani akarsz másokat, csukjanak le végre! Ez az egyetlen olyan dolog, amit még tisztelni tudnék benned ezek után. Hogy előre gondolkozol, és nem engeded magad normális emberek közé!
2016. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tetszik a #2-es ötlete.
2016. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Egyszerű, ne éld bele magad semmibe! Lehet ő is gyanít valamit a dolgaidról, ha közel engedett magához, valószínűleg nem vagy közömbös neki.

Tisztázd le magadban, mit fogsz tenni, ha nem jön össze. Mi a teendő, azon kívül, hogy megversz valakit. Ötölj ki erre egy tervet, hogy mit teszel. Csak beszéld meg vele, kérdezz rá, ő hogy érez, de ne akarj egyből kapcsolatot, így nem ér vissza utasítás. Tehát dühös se lehetsz.

2016. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

>Ismerem magamat annyira hogy ezt tudjam.


Akkor vagy nem is keresel kapcsolatot addig, amíg ezt nem sikerül leküzdened, vagy előre nagyon világosan, őszintén elmondasz erről mindent a lánynak, hogy tudja, mire vállalkozik.


És természetesen tegyél meg MINDENT, hogy legyőzd ezt a tulajdonságodat, ez nagyon komoly és káros dolognak tűnik. Minden jót neked!

2016. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha nemet mond, vegyél ki szabadságot, jelents beteget, pihenj, utazz el, ahelyett, hogy elborulna az agyad! ne vedd 100%-osra, hogy igent mond!

Úgy állj hozzá, hogy megpróbálod, de valszeg nem jön össze, ha mégis, akkor legalább megpróbáltad. Csak tisztázd vele mi van köztetek, ha kölcsönös, még se működik, azt is tisztázd vele, miért! Az egy nyugodt embert is felzaklat, ha bizonytalan. Ahhoz meg mindkettőtöknek joga van, hogy tiszta vizet öntsetek a pohárba, mint két értelmes felnőtt ember, nem kell drámázni, nem kell pszichopatává válnod, neki meg mártírrá!

2016. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Más férfiakhoz közel engedi magát ennyire a lány? Azt tanácsolom, figyeld a viselkedését, gesztusait, másokkal ugyan olyan, mint veled? Vagy van köztetek valami? Gondolom valami kialakult köztetek, 1 év alatt. Miért utasítana el akkor? Különben ezt a kérdést most írtad volna ki. Ha meg nem engedi, hogy egyből rámássz, az még nem azt jelenti, hogy elutasít, csak nehezen nyílik meg. Ezt érezned kell, hogy tetszel-e neki, csak félénk vagy nincs semmi részéről. Csak tudod? Emiatt még nem dühöngni. Miért szórakozna veled?
2016. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*nem írtad volna
2016. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jajaj, ha ez nem kamu, akkor azt tanácsolom, hogy ne csak tőle ne akarj semmit, hanem soha senkitől, mert a párkapcsolatok nem csak az elején rizikósak, hanem közben is nagyon sok a konfliktus és düh a másik iránt, mivel 2 ugyan olyan ember nem létezik és legjobb esetben is fogalmazzunk úgy, hogy "néha összeakad a bajszuk". Na a leírtak alapján, ha még sikerülne is megkapni a lányt, akkor az első veszekedés alkalmával irtanád ki vagy őt, vagy a családját! Te ne akarj párkapcsolatot! Sőt, inkább azt mondom: neked nem SZABAD párkapcsolatot kialakítani SENKIVEL!
2016. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!