Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelent az, hogyha egy...

Mit jelent az, hogyha egy lány kategorikusan elutasít egy fiút, de tudja, hogy a fiú szerelmes belé, majd 3 hónapnyi teljes adásszünet után a lány privát chat-en felköszönti a fiút?

Figyelt kérdés
Váratlanul ért és nem tudom, hogy mit jelent. Mellesleg korábban volt jele szimpátiának, nem alaptalanul kezdtem bele, de váratlanul elutasított.

2013. okt. 14. 11:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
unatkozik!!!
2013. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem cinikus válaszokat szeretnék, hanem olyanok válaszát akiknek van tapasztalata és nem hülyeségeket tudnak csak válaszolni! Köszönöm!
2013. okt. 14. 11:44
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát... udvarias. Tudod vannak azok a személyek, akik mindenkit felköszöntenek, csak hogy mutassák: én is itt vagyok áám!

És igen, lehet az is, amit az előző mondott! Unatkozik, és most gyorsan keres valakit, aki majd megint növeli az egóját. Basszus attól, hogy szimpatikus vagy neki, még mindig nem kell, hogy össze akarjon jönni veled! Tudod, a kedvelésnek rengeteg fokozata van! Szerintem keress más lányt, aki elsőre értékel!

2013. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nem jelent semmit azon kívül, hogy fel akart köszönteni. Még véletlenül se éld bele magad semmibe, és ne kezdj fantáziálni, mert fájni fog megint. Köszönd meg, és térjetek vissza az adásszünethez. Ez a legjobb, amit tehetsz sajnos.


Egy sorstársad.

2013. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ő tudja, hogy fáj nekem, mégis akkor miért kezdi el? Az előbb említett kapcsolatot is ő kezdte, én tudomást sem szereztem róla eszembe sem jutott a csajozás, ő jött oda hozzám. Többször kettesben ebédeltünk, nem menekült, bizalmas volt. Ekkor szerettem bele a kedvességébe, nem a kinézetébe.
2013. okt. 14. 11:52
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez már sajnos teljesen lényegtelen. Adásszünet legyen. Ha megint keresne esetleg, akkor szépen és udvariasan kérd meg, hogy hagyjon neked időt, és ne írogasson. Ha kicsit is normális, akkor meg fogja érteni.
2013. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Hoppá, azt a mindenit, erre az mondod, hogy köszönöm szépen, hoppá, ennyi. :)
2013. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De ha ő is azt akarná, hogy ne írjak neki, akkor nem privátban ír, sőt, ha nagyon ciki lennék, akitől mindenáron el akarna menekülni, akkor nem írt volna semmit.
2013. okt. 14. 12:00
 9/16 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem bunkó.

Ha nem köszöntött volna fel, szarul esett volna, nem?

akkor meg?

2013. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy köszöntés!! Nyugodjál le.
2013. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!