Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy srac, akivel 'joban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srac, akivel 'joban voltatok', masfel ev utan ratok ir (azota nem talalkoztunk vagy beszeltunk), akkor ujra szeretne kezdeni? Vagy mi oka lehetett ilyen hosszu ido utan irni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 17:53
 1/5 anonim válasza:
Sztem igen :)
2016. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

előfordulhat ilyen is


viszont arra figyelj, hogy nem lesz zökkenőmentes ez a kapcsolat. Előfordulhat, hogy mégsérültebb lett a lelke, és csak azért keres téged, mert emlékszik, veled egész jól érezte magát. Azóta pedig kudarcok érhették, stb..

Ez a feltételezés azt jelentené, hogy nem találja önmagát, nincs önismerete, ő nem egy hiteles felnőtt, nincs tisztában az érzéseivel, nem tudja mire van szüksége.


Persze ez csak egy elég általános feltételezés, bármi állhat a háttérben :D Csak készülj fel az eshetőségekre :)

Lehet csak tudni akarta mi van veled, és semmi több.

2016. ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mikeXxX ***** válasza:
Ez baromság én mikor kapcsolatba voltam hanyagoltam a nő ismerőseim mert féltékeny típus volt a párom aztán mikor vége lett én is ráírtam pár ismerősre de nem volt benne semmi hátsó szándék bár volt akinél nem is tiltakoztam volna ellene :D .
2016. ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy akár újra is akarhatja kezdeni, vagy csak érdekli, hogy megy sorod.
2016. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2016. ápr. 28. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!