Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szombaton talalkoztunk, este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombaton talalkoztunk, este még beszeltunk interneten, de vasarnap egesz nap nem írt. Nem tudok masra gondolni, allitolag csak jot mondott rolam a haverjanak. Lehet, hogy ez valami trukk, hogy hianyozzon nekem? 18/L

Figyelt kérdés

(van a harom napos trukk a fiuknal, hogy randi utan harom napig nem keresik, hulyen hangzik, de van aki alkalmazza.)

eddig nem igazan randiztam, kerlek ne iteljetek el, ha hulyen hangzik a kerdes!



2013. okt. 7. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy trükk és szerda reggel ki fog ugrani egy nyuszi a cilinderből :)
2013. okt. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

*3 napig nem keresik a lanyt.

bocsi!

2013. okt. 7. 08:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő titokban japán azok szokták megunni az embereket 1 nap után.
2013. okt. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
így van
2013. okt. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy nap nem a világ vége... És lehet az is, hogy dolga volt aznap, vagy csak nem érezte jól magát, akármi...
2013. okt. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám,hogy valami nem stimmelt.Mert annyi ideje kellett,hogy legyen egész vasárnap,hogy egy üzenetet küldjön.De ez csak én vagyok,nem ismerem a fiút.
2013. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem jöttél be neki.


Nincs ebben semmi titok. Velem is volt már ilyen abban az időben amikor még randizgattam. Ha nem tetszett a másik nem kerestem többet, illetve ha én nem jöttem be a pasinak, ő sem keresett. Ennyi.


Én úgy voltam vele, ha letelt az egy nap, és nincs semmi reakció, akkor eltettem a pasit a kukába, az újabb sikertelen randik közé. Ha pedig én nem akartam a másikat keresni, akkor alapból nem vártam hogy keressen mert nem érdekelt. Volt aki keresett külön. Annak megmondtam, hogy nyugodtan randizzon mással, mert nem lesz folytatás részemről. Ha megkérdezte, hogy ezt miért nem mondtam a randi végén, akkor megmondtam, hogy azért, mert nem kérdezte.


27/N

2013. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ha megkérdezte, hogy ezt miért nem mondtam a randi végén, akkor megmondtam, hogy azért, mert nem kérdezte. "

Ez hatalmas szöveg.:)

2013. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert nem kérdezte... jogos :D
2013. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát igen. Én nem mondtam olyat mint Chandler, és(mint sok pasi) , hogy majd hívlak, és aztán nem hívtam.


Egyszerűen nem mondtam semmit. Ha rákérdeztek, akkor megmondtam hogy nem akarok semmit.

Ha meg már a randin megbeszéltük a következőt, akkor én azt komolyan is gondoltam. Más kérdés, hogy a pasik nem mindig:)

2013. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!