Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25 éves srác vagyok. Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragga25 kérdése:

25 éves srác vagyok. Van egy lány akit ismerek rég óta nagyon kedvelem aranyos tündér lány csak hogy. Többi lent dióhéjban. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
csak hogy a lánynak aki mellesleg velem egy idős, van egy barátja azt hiszem 2 éve. Nem vagyok híve az internetes tanácsadásnak de hátha járt valaki ebben a cipőben sőt biztos..a lényeg hogy kb 15 éves koromban ismertem meg egy bulin tőlem kb 60 km erre lakik (nem nagyon zavar a táv) és sokat beszélgettünk nagyon egy húron pendülünk. Kisebb nagyobb megszakításokkal beszélgettünk mindig találkozni akartunk de valahogy nem jött össze 1-2x de az is olyan hogy...semmi elvoltunk köszöntem révén h szinte gyerek voltam még. össze jött egy sráccal és azt kérte h ne beszéljünk többet mert a srác fontos neki. Fél év telt el kb még nem beszéltünk és egyik napról a másikra (múlt hét hétvégén lejött kocsival) olyan zavarban voltam hogy majd meghaltam :D Nagyon jó volt izgultam eléggé.Ezután megbeszéltük hogy találkozzunk jött 2-3 idő pont de holnapi napban maradtunk mert azt mondta neki jó este 7 től. Tegnap beszéltünk hogy tök jó lesz meg minden (nem mondja el a srácnak mert még együtt vannak nem mellesleg) és hát ha már ennyit megér neki akkor csak van valami vonzalom felém is. A lényeg hogy tök jó volt nagy nehezen találtam egy szobát éjszakára és írtam hogy akkor oké szuuper minden, erre a beszélgetésünk közben kb..negyed órás kihagyással vissza mondta az egészet azzal hogy nem akar ártani a srácnak nagyon szeretne találkozni de nem lehet.Eredetileg baráti alapon futottunk volna össze de mind2 önk érzi a vonzalmat több éve akár hányszor eltűnt újra egymás mellé sodort minket a idő:) Na most nekem egyértelmű hogy megijedt hirtelen mondta hogy fontos neki a srác és nem akarja ezt tenni vele stb. Viszont nekem ismét elcsavarta a fejem, végére azt mondta hogy ne beszéljünk inkább többet. Persze pilláztam hogy miii ? miért? nem tettem semmit! Tehát megijedt viszont ismerősei közül így sem törölt. Csak úgy vagyunk de nem ír nem írok. Kértem hogy gondolja át kértem hogy jöjjön ki legalább egy picit beszélgetni.De addigra már elvesztettem a történetet mondta hogy nem semmi kép sem. Én viszont most picit szenvedek sokat gondolok rá..nekem ő egy olyan lány aki..nem is tudom akárkivel voltam megjelent és már végem volt pikk pakk eltekerte a fejem persze nem tett ezért semmit elég volt hogy vele beszélek. Ő az a favorit lány akivel évek óta köröznük egymás körül de valahogy soha nem jött össze. Most viszont elszántam magam és nem szeretném feladni. Soha nem küzdöttem igazán lányért de most azt hiszem eljött az ideje.Érte megéri. holnap lemegyek a városba így is ugy is hogy nem jön ki, a kérdésem az hogy milyen módon közelítsem meg a dolgot. A lány gyönyörű és kedves szolid aranyos számomra tökéletes.De ott a barátja..ne mondjátok hogy hagyd mert ne rondíts bele stb nekem szükségem van rá. Dióhéjban ennyi. Nem tudom kiverni a fejemből. Segítséget kérek miképp induljak ennek neki, hogy tudnám elhódítani úgy hogy elfogadja a közeledésem ?
2016. ápr. 22. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha foglalt hagyd.
2016. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő csak találkozni akart egyelőre, nem szobára menni.

A taliból bármi lehetett volna de a szoba azonnali szinte kötelező szexet jelentett volna ami nem jó...

Elcseszted...egy sima találkahely jobb lett volna városban vagy bárhol..

2016. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aha, "dióhéjban".

Milyen választ vársz? Jóérzésű ember úgysem fogja azt mondani, hogy persze, nyugodtan hajts rá. Ő maga is döntött már, tartsd tiszteletben.

2016. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs nem írtam le konkrétan. A lány oda valósi, csak én aludtam volna a bérelt szobában kint szerettünk volna sörözgetni beszélgetni aztán mindenki vissza az útjára.
2016. ápr. 22. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:

A lany foglalt, hagyd.

A lany döntött, nem melletted. Hagyd.

Magadat szivatod, a lányt szivatod, a srácot szivatod.

2016. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Nem fogom erőltetni, ő így döntött tiszteletben tartom a döntését és a kapcsolatát. Köszönöm a válaszokat.
2016. ápr. 22. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!