Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elfelejteni, továbblépni. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejteni, továbblépni. De hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy lány. Kb egy éve ismerem,fél éve nem is láttam.(csak egyszer az utcán egy pillanatra)

Tavaly októberig dolgozott számomra ismert helyen,addig néha tudtam vele beszélni...

A lényegében teljesen belebolondultam,pedig szinte semmit sem tudok róla. Esélytelen,hogy bàrmi is kialakuljon. Minden közeledésemet kedvesen,de visszautasította. Van kapcsolata,amin nem szeretne változtatni.


Nem tudok ismerkedni,más lányokkal kapcsolatot kialakítani. Gyakran álmodok róla. Van,hogy még szex közben is őrá gondolok.


Hogy felejtsem el? Csak magamat kínzom vele,hogy nem lehetek vele



2016. ápr. 24. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:
De hát nem is ismered. Ez akkor nem szerelem, csak tényleg belebolondulás. Annak szerintem örülhetsz, hogy az álmaidban beteljesül a dolog. Egy darabig ne foglalkozz az ismerkedéssel, esetleg olvass a továbblépésről szóló pszichológiai könyveket, nekem segített.
2016. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!