Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gyakori a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a fiatal (20on éves) lányoknál a kidolgozott, vékony, formás, feszes, enyhén izmosabb test?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Járj uszodába. - Heggesztőszemüveg nélkül.
2016. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
10 év kosár, 3 év judo 5 év trx kettlebel ezek olykor párhuzamosan egymás mellett... a sport szerves része az életemnek és sosem voltam sem feszes testű, sem vékony. Na jó a formást bevállalom. És sosem azért edzetem mert jó alakot akartam, hanem mert megmentett az begolyózástól. Barátaim, és párom is sport közösségből került ki. Sportos vagyok, de aki rám néz, az a rohadt életeben meg nem mondja, hogy egy 1,5 m-es vitrin tele van érmekkel és oklevelekkel!
2016. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amelyik érdeklődik a sport iránt, náluk igen, a többségnél meg nem!
2016. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semennyire. Van ilyen is.
2016. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha most így összeszámolom közeli ismerősöket, akkor úgy 50 ből 2 nő ilyen.
2016. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megmondani, én ilyen vagyok és mivel sokat járok a terembe, sok ilyet látok. A termen kívül már kevésbé. A barátaim, ismerőseim, inkább csak vékonyak, de nem feszesek, nem izmosak, puhák és tunyák.
2016. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyhén izmos test nem kidolgozott, hanem kevés az illetőn a zsír. Most akkor mi mennyire gyakori?
2016. máj. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Punisher 62 válasza:

Én sok féle ember közt dolgozom, aki ad magára az jár

terembe. Menjél bátran.

2018. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!