Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiatal, még viszonylag feszes...

Fiatal, még viszonylag feszes mell kisebbítése, felvarratása, tapasztalat?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, átlagos méretű mellem van, de azért már "csöcsösnek" számítok, olyan 75 c lehet a méretem. Régen fogamzásgátlót szedtem, amitől a tökéletes, kerek, 75B-s melleim óriásira nőttek, ezért abbahagytam,és most nem érzem már őket olyan jónak. Szeretném őket csak egy kicsit kisebbre , és tökéletesen feszesre műttetni.


Van valakinek kisebb mértékű átalakítással kapcsolatos tapasztalata? Minden részlet érdekel!



2014. jan. 12. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem javaslom a beavatkozást. A szoptatásnál gondot okozhat később. Illetve gondolom máshol is megnőttél, és aránytalan lenne a tested. Különben meg jó a nagy ;-)
2014. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nőttem meg máshol, nem lenne aránytalan, és nekem nem a nagy mell teszik,szóval ez nem kérdés(egyébként kedves a válaszod), de légyszi légyszi tapasztalatokat :)
2014. jan. 12. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is a te problémáddal küzdök, csak nekem B-ről D-re ment fel, alig egy év alatt. Én sem szeretem, de biztos, hogy nem nyúlnék hozzá, mert bármilyen probléma később felmerülhet, ahogy pl. az első is írta.

Amíg pedig a párod elfogadja, és szereti, addig próbálj meg szemet hunyni felette. Ha nincs párod, akkor meg ne is törődj vele, majd lesz még nagyobb, ha babázni fogsz. :)


De a műtétet szerintem a legeslegeslegutolsó lépésként tartsd meg, vagy ami jobb lenne, tényleg felejtsd el. Legalábbis szerintem.

2014. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!