Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyszer nagyon kedves megértő figyelmes velem aztán a másik nap meg rideg mintha észre se venne nem is léteznék, aztán pár nap múlva meg megint a régi? Nő vagyok és férfiról van szó

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 15:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Értem ezt úgy h nem járunk még csak flörtölgettünk és én is küldtem felé a jeleket és most elbizonytalanodtam hogy miért ilyen
2016. ápr. 27. 15:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre énis kiváncsi lennék. Hasonló helyzetbe vagyok.
2016. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mert bipoláris
2016. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mai világban nem kell az ilyen mögött mindig racionális magyarázatot keresni, elég sokan beleveszik már az ilyesfajta játszmákat az ismerkedésbe.. de ha biztos választ akarsz kapni a kérdésedre azt csak tőle kaphatod meg.
2016. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem értem sokszor a férfiakat, ha normális kedves pirulós lányként küldöm neki a jeleket az eddig jó volt, és tényleg elég feltűnően ő is én is, de ha meg könnyen kapható lennék akkor meg az lenne a baj.

bár már nem tudom mit tehetnék hisz azért nomulósan se akarok oda menni hogy elhívni valahova hisz az mégis az ő dolga. Hisz mindig mondják h meg kell nekik adni a teret és lehetőséget hogy ők hivjanak el és ne rögtön akarjunk mindent.

2016. ápr. 28. 06:23
 6/8 A kérdező kommentje:
most azon gondolkoztam el hogy mi van ha tesztelni akar hogy azt akarja megnézni hogy ugye eddig ő sokáig küldte a jeleket és hogy szerinte én mennyire akarom őt.Vagy már nem tudom mire vélni ezt mert viszont ha pl más nővel beszél és a közelben vagyok akkor is fél szemmel engem néz.
2016. ápr. 28. 06:25
 7/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben mi férfiak sem értjük a nők viselkedését.. Az is elképzelhető, hogy esetleg nem vette a jeleket és az észre sem vesz viselkedés inkább amolyan lemondó jelleggű
2016. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Remélem legközelebb mikor úgy alakul hogy látjuk egymást

Odamegyek hozzá beszélgetni közeledni és hát remélem leesik neki hogy akarok tőle valamit és akkor kezdeményez é elhív valahova mert azért mégis jobban esik egy férfinak is ha ő hivja el a másikat neki kell megszerezni az illetőt és nem a nőnek utána szaladgálni

2016. ápr. 28. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!