Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történik, ha a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha a másik felemet elkésve találom meg?

Figyelt kérdés
Én csak 40 évesen találtam meg az igazán páromat. Mindenben kiegészítjük egymást, ugyanúgy látjuk a világot, és ahogy a nagy könyvben meg van írva: gyakran egyszerre ugyanazt mondjuk ki ha látunk vagy tapasztalunk valamit. Tökéletes szárnyalás a testi szerelmünk, vagy ha elmegyünk valahová este... Minden klappol, az ízlésünk, sokszor még azt is megmondom épp merre jár vagy mire gondol ha nem vagyunk együtt. Azonban túl későn találkoztunk... Én már benne vagyok egy házasságban, gyerekekkel, egy beteg feleséggel, nem hagyhatom el őket. Ő pedig még fiatal, harmincas évei elején jár, nincsen gyermeke. Nyilván el kell engedjük egymást, így beteljesületlenül, lezáratlanul. Volt már valaki így? Mi történik ilyenkor? Benne maradunk egymásban egy titkos fohászként életünk végéig? Vagy folyamatosan fel-felbukkanunk a másik mellett? Hogyan éljük majd így az életünket? Köszönöm a válaszaitokat előre is.

#szakítás #nagy Ő #lélektárs #lezáratlan szerelem #külső körülmények
2016. ápr. 22. 22:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A családodat már így is megcsaltad.Ha csak az anyagi jólétük miatt aggódsz arról bármikor gondoskodhatsz.
2016. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Valszeg lezáratlan marad benned az egész, ha csak úgy, még szerelmesen szakítotok.

Jobb lenne megvárni, amíg természetesen hűl ki, ahogy minden más kapcsolat is.

2016. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Az élet elrendezi majd a szitut. Ha valóban a Te másik feled, előbb-utóbb együtt lesztek.
2016. ápr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

A világon sokan élik most ezt a kapcsolódást és az esetek 90 vagy még több százalékában a férfi és a nő le vannak választva egymásról. Házasság-gyerek miatt, földrajzi távolság miatt (más földrészen él) vagy ha majdnem minden klappolna, akkor egyéb körülmények szólnak közbe (tanár-diák, legjobb barátnő párja) stb. stb. Millióegyféle esetről olvastam már.


Tudom, hogy nagyon fájdalmas, de a szétválást muszáj megélni. Ez az egyéni gyógyulás időszaka, amikor mindketten önmagatokra koncentráltok és felépültök a lelki sérüléseitekből. Az sem probléma, ha valamelyikőtök nem spirituális, mert a gyógyítás szellemi-lelki síkokon működik, mind a két irányban.


Minél tudatosabbak vagytok, annál könnyebben tudjátok majd elengedni egymást. Idővel felismeritek, hogy sohasem voltatok elválasztva egymástól, az elválasztottság csak az ego illúziója.


Hosszú távon nem is a fizikai együttlét lesz a legnagyobb hozománya a kapcsolódásotoknak, hanem hogy visszataláltok a Forráshoz. A Jin és a Yang ugyanannak a Lélekenergiának az ellentétes polaritású (duális) oldala, ezt a két energiát kell önmagatokban kiegyenlítenetek. A tudomány is érintette ezt, Jung írt róla az Animus-Anima elméletében. Ikerlángként kereshetsz rá az interneten, a tanítások kb. mindenhol ezt írják.

2016. ápr. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még két eset, amiről olvastam. Van ahol a nő idősebb 20+ évvel, de olyan is van, hogy valaki egy nagyon híres celebben ismerte fel a másik felét. A legtöbb esetben szükségszerűen van valamilyen akadályozó körülmény.
2016. ápr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon. Akkor ez azt jelenti, hogy el fogunk távolodni egymástól? Egyébként mindketten nagyon spirituálisan közelítünk a dolgokhoz, legtöbb esetben szinte teljesen ugyanúgy értelmezünk mindent.
2016. ápr. 23. 08:08
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Igen ez azt jelenti hogy Egy szemetlada vagy aki huseget igeret es most tiporja szemetbe es beteg felesege melleit Egy ribizlivel9 szarnyal.

Ez nem szarnyalas ez nemi vagy testiseg ami becsap atvag hulyiti.

A felesegenek es szarnyaltal annak idejen???

2016. ápr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon szélsőségesen gondolkodsz. Egy házasság felbontása nem jár feltétlenül elhagyással, hiszen a családodról úgy is tudsz gondoskodni, ha elválsz. Személyes tapasztalatom, hogy a gyerek nem a válást sínyli meg, hanem azt, ha a szülei boldogtalanok. Amikor elváltam, a lányom még óvodás volt, de abszolút megértette, hogy az apjával a házasságunk rossz, és külön szeretnénk folytatni. Azóta eltelt három év, és mindannyiunk élete rendeződött: az exemnek is, nekem is lett új kapcsolatunk, a gyermekünk ugyanannyi időt van mindkettőnknél is sokkal kiegyensúlyozottabb, boldogabb mindannyiunk élete. Mindig van választási lehetőség, és egyáltalán nem biztos, hogy az a legjobb megoldás, ami elsőre annak tűnik.
2016. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Buta kozhely amit irsz ,,a gyerek megsinyli ha szulei nem boldogok,, NA tegy rola hogy boldog legeyl azzal az emberrel akit valsztottal gyerekeid apjanak annyanak.

A gyereke egy valast mindig rendessen megsinylik veszekedes vita acsarkodas uj no uj pasi szornyu es megterhelo nekik.

Vioszont ket szulo aki megprobalja rendbehozni a hazassagat az egy peldaerteku dolog es csak jot tanulnak belole.

Milyen erkolcsi erteku ember az aki beteg feleseget cserbenhagya mas noevl valo wszarnyalas miatt?? komolyan szornyu

2016. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Pont ezért nem akarjuk széttúrni a családot. A feleségem beteg, talán még sok éven át így lesz. Senki nem fogadná ezt el, az egész társadalom, a szüleim, barátok, mindenki megbélyegezne, a gyerekek pedig nem értenék.

Erre irányult a kérdés egyébként, hogy egy ilyen lezáratlan szerelem hogy megy tovább majd az életben?

2016. ápr. 23. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!