Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassan egy éve vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan egy éve vagyunk együtt a baratommal. De félek, hogy kihül a kapcsolatunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régebben olyan egyszerű volt sokat nevettünk együtt és nem voltak problémáink. Nem akarom elveszíteni mert nagyon szeretjük egymást, de rossz hogy mostanabn csak leülünk megnezni egy filmet és nem szórakozunk közben úgy mint eddig :(
2016. máj. 3. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk remélhetőleg szexuálisan jól megvagytok...az azért nem egy rossz elfoglaltság.:)

Komolyabbra fordítva a szót, üljetek le beszélgetni.A kommunikáció legalább olyan fontos, mint a tökéletes nemi élet.Beszéljétek meg, hogy miért alakult ez így.Az sem mindegy mennyi időt töltötök együtt.Szavaidból azt vettem ki, hogy ez csak amolyan találkozgatós kapcsolat.Együttélés szóba sem került?

2016. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csináljatok aktív programokat is, játsszatok társasjátékot, így tudtok közös élményeket átélni és egymást jobban megismerni :)
2016. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy például szeretsz-e főzni.Ha igen, (és megoldható) egy közös bográcsozás is élmény lehet.

Azért mert a szexre utaltam, ez nem azt jelenti, hogy mi éjjel-nappal az ágyban vagyunk, (bár mindennap az igaz:)), mi is igyekszünk programokat kitalálni.

Az is sokat lendítene ha nem csak otthon lennétek.Mi azért igyekszünk eljárni ide-oda, például találtunk a Mátrában egy hatalmas házat, ki lehet bérelni, imádunk oda járni.Tehát helyszínváltoztatással is fordítható a dolog.

Vagy egyszerűen csak egy hangulatos étterembe elmenni.

2016. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát együtt nem élünk de eléggé sokat vagyunk együtt. (Ez részben azértvis van így mert még mindketten a tanulmányainkat folytatjuk és így könyebb) Igazából a közös programok meg a szex is meg van, nekem igazából az érzelmek hiányoznak az a mindenképp együtt lét és ezek nem tudom érthető e ez így.. :(
2016. máj. 3. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:

A) ülj fel a rezsóra

B) keress jobb filmeket

C) beszélj vele

2016. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!