Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A baratommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A baratommal 1,5éve vagyunk együtt, elég bonyolult a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés

A szülei nem fogadnak el igy titokban jarunk ennyi ideje, nem is ez a baj hanem hogy úgy érzem hogy kezd eltávolodni tőlem és hogy nem annyi időt akar velem lenni mint előtte,ráadásul nagyon féltékemy vagyok és mindem apróságon kiborulok és neki esek. Sokszor nem ért meg és nagyon bunko és akaratos viselkedése van de ennek ellenére nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni.

Azt mondja szeret, de mégsem azt latom néha miért van ez? Most szeret vagy nem?

20/L



2016. jan. 23. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg mit mond,hanem mit tesz!!!
2016. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De minden nap másképp viselkedik.
2016. jan. 23. 15:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, mit vársz egy olyan férfitől, aki annyira nem képes felnőtt lenni, hogy anyuci-apuci akarata ellenére kiálljon eléjük, és megmondja: Ő van, ő lesz, ő a párom. Véleményeket meghallgattam, köszönöm.

Fel nem foghatom, hogy nők hogy alázhatják meg magukat ennyire, hogy elfogadják, hogy titokban kell járni valakivel. Mintha a rejtegetett szajhája lennél, és aztán most csodálkozol, hogy nem becsül meg, és nem akar megérteni, és bunkó.

Nem is értem, mit csodálkozol. A pasinak minden hót kényelem. Van punci, van társaság, amikor akarja, amikor meg nem akarja, akkor meg lekoptathat, hiszen tudja, hogy simán viselkedhet veled így, hiszen titokban is járhat veled, ezt is megengedted neki már.

2016. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért nem fogadnak el a szülei tudod esetleg? Először én is titokban jártam a barátommal, de miattam, mert az én szüleim leginkább apukám nem akarta, hogy legyen párkapcsolatom. Az ő szülei tudtak rólunk. Persz ez kb 2 hónapig tartott utána az én szüleimnek is elmondtuk, mivel feltűnt hogy túl sokat találkozunk. Azért ismerték őt, meg beszélgettek is vele, csak úgy eleinte nem örültek neki, ezért mindig azt mondtam, hogy csak barátok vagyunk stb. De mint említettem egy idő után feltűnt. Ekkor 17 éves voltam a barátom meg 21. 5 éve vagyunk együtt és semmi ilyen gondunk nincs. Visszatérve a ti problémáitokra. A féltékenység sajnos elronthatja a kapcsolatot. Én is sokszor féltékeny voltam, lehet hogy emiatt találkozik veled kevesebbet. Az pedig elég rossz hogy ha 1,5 éve együtt vagytok de titokban. Milyen apróságokon szoktál kiborulni ha féltékeny vagy? Lehet, hogy nem apróságok? Miből gondolod, hogy nem szeret? Miért látod úgy néha?
2016. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mert a szülei nem ilyen lányt képzelnek el a fiuk mellé.de nem nagyon akar erről beszélni nekem mert úgy érzi ezzel ő bánt meg de én megértem hogy nem tehet róla.

A féltékenység hat igazaból már azon kiakdok ha más Lany képét belajkolja

2016. jan. 23. 19:45
 6/11 A kérdező kommentje:

Meg hasonlo ha beszélget mással, bár az nagyon ritka meg miutam szoltam hogy zavar azta egyátalan nem de lajkol ugyan ugy de abba kicsit bele törődtem

Mert ugy érzem mintha ő is uná már ezt a titkolosdit és tudom hogy neki se igy a légjobb és félek hogy lelép majd egy olyannal akit haza vihet, és amugy is elégé valtozo viselkedése van,ezért nem tudom hova tenni..

2016. jan. 23. 19:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért szerintem érdemes lenne megkérdezni, hogy miért nem vihet haza? Voltál már náluk valamikor is? Ne legyél féltékeny ha csak beszélget vagy ha csak likeol. Szerintem ennek nincs értelme, ha csak nem olyan mellkidobos lányok képét lájkolja. Én úgy győztem le a féltékenységemet az elején, hogy nem gondoltam hosszú távra (persze akkor már mindkettőnk szülei tudtak rólunk) mikor elkezdtem hosszútávra gondolni én is nagyon féltékeny lettem, de én olyanok miatt, amikor a testvéréhez jött a lány és ő ment ki érte kocsival, de utána beláttam, hogy igazából felesleges. Utána amiatt, mert az egyik lány barátnőjének, ajánlott egy munkát, amikor tudta hogy nekem nem volt akkor állásom már pár hónapja, nem pedig nekem, holott én is eltudtam volna végezni azt a feladatot. De utólag kiderült hogy így jobban jártam mert az aki a munkát adta nem fizetett.( na meg persze most már egyetemen vagyok) Kicsit belemélyedtem, most pedig az nyugtat meg, amikor féltékeny vagyok: ha elhagy, majd megbánja, nálam jobbat úgy sem kaphat. Tudom elég egós kijelentés, de ezzel egy kicsit jobban tudom kezelni a féltékenységemet, mert sajnos régebben én is nagyon féltékeny voltam. És már mondtam is neki, amit gondolok, meg ő is mondta, hogy ő is ugyan így gondolja :) úgy hogy sikerült megbeszélnünk. Persze ez egyrészt viccelődés is, de engem ez egy kicsit megnyugtat. És semmiképp ne add alább, legalább egy próbát lehetne tenni a szüleinél. Hány éves a barátod?
2016. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most mégis mit vársz? Látod a saját hibáid, te magad írtad le őket, tehát legalább ennyire érett vagy. Most légy még egy kicsit érettebb, és szabadulj meg a hibáidtól! Akkor talán ő is jobban értékel majd.
2016. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tudom a hibáimat és igyekszem változtatni rajta.

Egyébként a szüleivel nem talalkoztam még de járok hozajuk mert reggeltől estig dolgoznak így nincs senki náluk. A féltekenysegből probalok vissza venni

2016. jan. 23. 21:12
 10/11 A kérdező kommentje:
Mivel nem adott ra konkrét okott hogy ne bízzak benne,csak ez úgy bennem vam. Van hogy énis ezzel nyugtattam magam hogy nálam jobbat nem talal mert nagyon szeretem és mindezek ellenére melette vagyok. Amugy 24éves
2016. jan. 23. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!