Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha még mindig szeretem az exemet?

Figyelt kérdés

17 hónapig voltunk együtt, két hete költöztem el...azóta rengeteget változtam. Szebb lettem, nem aggodalmaskodok semmin, volt 2 kalandom is, amik ugyan sok érzést nem váltottak ki belőlem, de az önérzetemnek jót tettek. Az exemmel néha beszélek, teljesen semleges dolgokról. Pl. jön -e bulizni, stb. Viszont megtudtam, hogy alakul neki valami valakivel. Vissza akarom őt kapni :'( nem tudom, mit tegyek...külsőleg is teljesen megváltoztam, nem csak belsőleg...kikészülök nélküle. Szexelni össze járna velem, de én nem csak azt akarok tőle. Mit tegyek?


22L 21F



2016. máj. 3. 21:36
 1/9 A kérdező kommentje:
3 hete költöztem el, rosszul irtam. Azóta nem is találkoztunk, csak képet látott rólam.
2016. máj. 3. 21:42
 2/9 anonim ***** válasza:
Idővel elfelejted nyugi. Csak kell valaki aki jobban megfog
2016. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék, mi számít nálad kalandnak, hogy annyira jó érzés lenne.
2016. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mármint ha lány vagy mer nem vágom most ki ki.
2016. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt megszoptad. Nekem nem kellenél azokután hogy két farok is megfordult már benned ócska vagy
2016. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ő is Ugyanezt csinálja. Ha egy pasi megteheti, akkor egy csaj is. Előtte is voltak mindkettőnknek dolgai, nem újdonság. Sosem csaltuk meg egymást. Ha ez a tény lenne mérvadó, ki kivel, Hányszor, akkor egy kapcsolat se működne. Amúgy a lány vagyok, és még mindig nem kaptam használható választ a kérdésemre.
2016. máj. 3. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen választ várnál.. Ha ő nem akar többet mert nem érez úgy irántad, hogy többet akarjon akkor akár fejre is állhatsz de akkor sem fog többet akarni. És abból kiindulva, hogy más csajjal alakul neki valami már 2-3 hét után nem az jön le, hogy annyira oda lenne érted.
2016. máj. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Mert senkit nem érdekel az ócska történeted. Nem írtad le miért szakítottatok, miben maradtatok, leboxoltátok vagy békében váltatok el... Járj össze vele dugni azt majd jó lesz valamire talán. Ő is így látja és meg is mondta neked. Van egy bizonyos szint (IQ-ban) ami alatt nincsenek válaszok, de még kérdések se nagyon. Ha nem jön össze akkor menjél bulizni, mert ahogy látom azt nagyon tudsz. Ott meg aztán úgyis van kiből válogatni. Fél kacsintás és már futnak is utánad. 3 hét alatt 2 idegen csávó farkalt meg és szerinted ez normális? Na hagyjad már...


Attól, hogy a másik is ezt csinálja még te nem leszel jobb. Ha holnap mindenki megeszi a sz..rt, te is megteszed? Nem tudlak sajnálni. Van egy szerv, nem látszik, de létezik. Úgy hívják, hogy agy. Néha azt is lehet használni. ;)

2016. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gyakoriról is válogathatsz szüzeket, ha viszket a nunid. :) itt még lehet, h becsülnének is a szüzek, nem úgy mint a barátod.
2016. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!